Zlot food truck’ów i restauracji Dzika Uczta, czyli kulinarna podróż dookoła świata już w dniach 5-6 września we Wrocławiu

Street food od lat przyciąga wielu miłośników dobrego jedzenia, a Wrocław jest tego najlepszym przykładem. To tu zbierają się food loversi ceniący sobie kuchnie pochodzące z przeróżnych zakątków świata. To, co przyciąga najbardziej, to między innymi wspaniały zapach, smak oraz nietypowość samych dań. Przyjdź na Dziką Ucztę (www.dzikauczta.pl) i przekonaj się, że jedzenie może być świetną przygodą smakową. To wszystko pojawi się już 5 i 6 września (w godz. 11-18) przed halą Zajezdni Dąbie – Czasoprzestrzeń przy ul. Tramwajowej 1-3 we Wrocławiu. Dzika Uczta to jedno z wydarzeń festiwalu odbywającego się pod hasłem #Kupuj Świadomie, w którym udział weźmie 120 wystawców.

WSTĘP BEZPŁATNY

Dzika Uczta zagości w mieście już po raz piąty! Lecz zawsze możesz liczyć na nowe smaki!

Ideą zlotu jest promowanie ulicznego jedzenia. W wydarzeniu udział wezmą food trucki i restauracje z całej Polski, które dobierane są pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu, które zabiorą Was w kulinarną podróż dookoła świata.

Wolisz kuchnię japońską, tajską, a może węgierską?

Podczas dwóch dni przepysznej zabawy smakami poznacie kuchnię japońską, chińską, amerykańską, węgierską, bałkańską, tajską, wietnamską, koreańską, arabską. Nie zabraknie oczywiście napojów, wina z różnych stron świata, kraftowego piwa, a także wykwintnej kawy z najlepszych palarni i ciekawej herbaty. To wszystko w jednym miejscu i w otoczeniu ludzi, którzy jak Ty uwielbiają zjeść.

Dla wegan i wegetarian

Podczas Dzikiej Uczty nie zabraknie dań dla wegan i wegetarian, wśród pyszności roślinnej kuchni znajdziecie falafele, zupy, wrapy i wiele więcej!

Korzystaj póki możesz – tylko w ten weekend!

Wypróbuj dań, których smaków do tej pory nie znałeś. Kto wie, być może na dobre zagoszczą w Twojej kuchni. Wyrób sobie własną opinię na temat nowych potraw. Rozsmakuj się w nowych daniach. Weź ze sobą rodzinę i przyjaciół. Spotkajmy się tam razem.

Zawsze masz ochotę na deser? Trafiłeś doskonale! Bowiem Dzika Uczta łączy siły z Festiwalem rzemieślniczych słodkości i lodów Słodko Gorzko, który w ten sam pyszny weekend odbędzie się w hali Zajezdni Dąbie. Wstęp wolny.

To co? Widzimy się na pysznej Dzikiej Uczcie?

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/520401355184355

www.dzikauczta.pl


Kiedy?
5-6 września 2020 w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

W dniach 5 i 6 września w Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń odbędą się również inne wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy, a na wszystkie wstęp jest bezpłatny:


Targi mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting vol. 25

www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/events/310401372957958

Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty vol. 15

www.targinaturalbeauty.pl

www.facebook.com/events/543463423135648

Słodko Gorzko – festiwal rzemieślniczych słodkości, kawy i lodów

www.slodkogorzkofestiwal.pl

www.facebook.com/events/3175466772570446

Zielono Mi – targi roślin, kwiatów i dekoracji

www.targizielonomi.pl

www.facebook.com/events/177582790215942

Strefa Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji
www.targiplakatuiilustracji.pl

www.facebook.com/events/669921900198431

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Dzika Uczta, Fashion Meeting, Natural Beauty, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Zielono Mi, Słodko Gorzko


Komentarze

komentarze