Zmysłowe walentynki – pasy do pończoch, pończochy i koronkowa bielizna

Koronkowe pończochy

Już niebawem walentynki. Czy istnieje niezawodny sposób na celebrowanie tego dnia? Romantyczna kolacja, koncert, a może weekendowy wyjazd? Każda para ma swoją własną receptę na spędzenie udanych walentynek. Jedno jest pewne, zmysłowa koronkowa bielizna doda temu wyjątkowemu dniu namiętności. Co kobieta może włożyć na siebie, aby zachwycić swojego mężczyznę? W tym roku proponujemy koronki! A jaka jest najlepsza koronkowa bielizna? Sprawdź!

Staniki koronkowe

Koronkowa bielizna od lat pobudza męskie zmysły. Stanowi zresztą doskonały dowód, jak wspaniale erotyka może łączyć się z elegancją. Staniki koronkowe doskonale uzupełniają się z klasycznymi koronkowymi pończochami i pozostałymi elementami klasycznej bielizny. Z okazji walentynek świetnie sprawdzą się mocno nasycone odcienie czerwieni, które jednoznacznie symbolizują miłość. A może tego dnia warto postawić na klasyczną czerń, które prezentuje się niezwykle elegancko na kobiecym ciele? Niezależnie od kolorystyki staniki koronkowe na tak specjalne okazje jak walentynki powinny być wyposażone w fiszbiny, które zaokrąglają piersi i delikatnie unoszą biust.

pasy do pończoch, pończochy i koronkowa bielizna

Koronkowe pończochy

Podobnie jak staniki koronkowe, również ozdobione koronkami pończochy stanowią prawdziwy atrybut kobiecości. Jaki model wybrać na tym wyjątkową okazję? Poza wzorzystymi ozdobami, zmysłowości i elegancji doda kobiecie podłużny szew biegnący z tyłu pończoch. Ponadto, dodatkową nutkę erotyki zapewni satynowy połysk. Na walentynkową kolację zdecydowanie lepiej wybrać cienkie czarne pończochy niż cieliste. Zwykle mają one uniwersalne design i doskonale pasują do klasycznej czerni, wyrazistej czerwieni oraz innych wariantów kolorystycznych bielizny.

Pasy do pończoch

Diabeł tkwi w szczegółach. Bardzo często drobne, z pozoru nieistotne detale decydują o ogólnym wrażeniu. W przypadku eleganckiej bielizny taką właśnie rolę pełnią pasy do pończoch, zapewniające kobietom swobodę, elegancję i pewność siebie. Nawet jeśli nie są noszone na co dzień, to właśnie walentynki są wspaniałą okazją, by wzbogacić swoją bieliznę o ten szykowny element. Pasy do pończoch występują samodzielnie, ale także w formie zmysłowych gorsetów. Oba warianty można znaleźć w sklepie internetowym Etam.

Prawdziwa kobieta nie potrzebuje dodatków, aby udowadniać że jest piękna, ale zmysłowa bielizna stanowi fascynujące urozmaicenie specjalnych okazji, do których przecież zaliczają się walentynki!

Artykuł sponsorowany

Share