Żółty jak słonecznik, żółty jak słońce – odzież medyczna w kolorze gorącego lata

odzież medyczna

Kolorowa odzież medyczna dla pracowników służby zdrowia szturmem podbija światowy rynek branży. Marka MEDORA jako jedna z nielicznych postawiła na grę kolorami, projektując nowoczesną odzież medyczną również w kolorze żółtym. Każdy z kolorów znajdujący się w palecie barw posiada swoje ukryte znaczenie i symbolikę, co zainspirowało markę MEDORA do stworzenia wyjątkowej kolekcji odzieży medycznej. Gra kolorem ma ułatwić skuteczne nawiązanie kontaktu pomiędzy pracownikiem medycznym a pacjentem.

Co zatem symbolizuje kolor żółty?

Przede wszystkim kojarzy on się wszystkim ze słońcem i okresem wakacyjnym, co wywołuje uśmiech na naszych twarzach oraz ogrom pozytywnych emocji. Pracownicy żółtą odzieżą medyczną bez problemu pozyskają zaufanie pacjenta, co z pewnością pozytywnie przełoży się na efekty leczenia.

Odcień słonecznej żółci ułatwia prowadzenie dialogu międzyludzkiego.

odzież medyczna

Jak informują badania osoby noszące ubrania w tym kolorze zdecydowanie łatwej nawiązują nowe znajomości, co w przypadku pracowników służby zdrowia jest jednym z podstawowych elementów ich prawidłowego funkcjonowania w zawodzie. Kolor żółty pozwala innym otworzyć się przed nimi. W Chinach kolor ten reprezentuje królewskość, według badań ekspertów od neuromarketingu jest to kolor męski. Natomiast MEDORA nie chcąc pozbawiać Pań możliwości zakupu odzieży w tym kolorze, wyprodukowała bluzy również dla Pań.

Marka MEDORA znając ukrytą symbolikę kolorów oraz ich wpływ na ludzką psychikę postawiła na intensywne barwy dla obu płci, podkreślając tym samym charakter posiadacza nowoczesnej odzieży medycznej, przy jednoczesnym zagwarantowaniu mu komfortu i wygody wykonywanych obowiązków zawodowych.

Więcej o marce na stronie www.medora.pl

Materiał zewnętrzny

 __________________________________________________________________________

Share