Znajdź miłość przez aplikację!

W współczesnych czasach bycie singlem, nie jest czymś straszny i okrutnym. Wiele osób, z własnej woli decyduje się na pozostanie singlami. W związku czują się jak zamknięci w klatce. Są jednak osoby, którym ten stan nie odpowiada. Wędrują po świecie w poszukiwaniu swojej drugiej połówki. Jednym się udaje znacznie szybciej, innym zajmuje to znaczenie więcej czasu a jeszcze inni… I tutaj tym trzecim, którzy są leniwi i nie mają czasu na poszukanie swojej połówki, lub po prostu wstydzą się być singlami, przychodzi z pomocą aplikacja Invisible Boyfriend App. Jest ona dla nas o tyle wygodna, o ile nasz babcia od wielu lat pyta się nas ” Jak tam wnusiu, masz już kawalera, masz już 20 lat! Ja w twoim wieku…”, lub mama „Synuś, taki ty przystojny, ja na wnuki czekam”… kiss-596091_1280Fot.:Pixabay

Dzięki tej aplikacji, przekonasz całe swoje otoczenie, rodzinę i znajomych o tym, że masz chłopaka lub dziewczynę. Invisible Boyfriend App, będzie zachowywać się jak prawdziwa zakochana połówka! Zadzwoni, wyśle smsa, a nawet wyśle ręcznie napisany list!

Na początku wybierasz swój ideał mężczyzny (kobiety) , spośród zaproponowanych zdjęć w aplikacji. Zdjęcia są prawdziwe zostawiają je w aplikacji zainteresowane osoby. Osoby te robią sobie typowe selfie, dzięki temu unikamy sztuczności na fotografiach. Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się, aby ktoś wykorzystał nasze zdjęcie możemy nawet zarobić, jeśli zostanie wykorzystane więcej niż jeden raz.

Invisible Boyfriend 1 Fot.:Invisibleboyfriend.com

Kolejnym krokiem jest wybór idealnego imienia i wieku ukochanej osoby. Jeśli wybieramy wiek mężczyzny to najczęściej kilka lat starszy od nas, kobiety – młodsze. Invisible Boyfriend2Fot.:Invisibleboyfriend.com

Następnie ustalasz w aplikacji funkcję poznania się tzn. ustalasz z aplikacją wersję, gdzie poznałaś swoją połówkę. Opowieść poznania się jest bardzo ważna, szczególnie w rodzinnym gronie, w którym często wypytują o pierwsze spojrzenia, pierwszą randkę itp. Musi być zawsze jakaś romantyczna historia. Możesz sama wymyślić taką historię, lub skorzystać z podpowiedzi aplikacji np. poznaliśmy się w barze lub na kursie angielskiego.

Invisible Boyfriend3Fot.:Invisibleboyfriend.com

Po wypełnieniu formularzu otrzymujemy pierwszego smsa. Co ciekawe nie są to sztuczne smsy, przypominające te wygenerowane automatycznie. Możemy z aplikacją smsować, konwersować jak z prawdziwą osobą. Możemy zapytać co właśnie robi, a ona pewnie odpisze że pracuje, jest na wykładzie czy ma spotkanie biznesowe.

Twórcy aplikacji milczą. W mediach można doszukać się spekulacji, w których niektórzy myślą, że po drugiej stronie jest osoba, pracownik Invisible Boyfriend App, który  odpowiada na nasze smsy -y. Dlatego wygląda to tak wiarygodnie. Nikt jednak nie potwierdza tych wiadomości.

aplikacja sla singli

Aplikacja jest do zainstalowania od 20 stycznia 2015 roku.  Obecnie są dostępne dwie opcje: wersja darmowa i płatna. W darmowej mamy 100 smsów,  10 wiadomości głosowych i 1 ręcznie napisany list.

Wersja full opcji to 24, 99 dolarów. Obecnie aplikacja jest dostępna w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Czekamy na taką w Europie!

Skorzystałbyś/Skorzystałabyś z takiej aplikacji?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Precyzyjne wykonanie, nietypowa, ukryta w ścianie konstrukcja, minimalistyczny szyk –…