Gdzie znaleźć zimowe wyprzedaże?

Wraz z końcem grudnia, w wielu sklepach rozpoczęto wyprzedaże, ale żeby trafić na gustowne ubrania w dobrym rozmiarze, trzeba wybrać się do butiku jak najszybciej, zanim wszystkie lepsze rzeczy zostaną wykupione. Alternatywą jest klub zakupowy, gdzie promocje są cały czas.

Czym jest klub zakupowy? Limango i inne kluby z odzieżą

Klub zakupowy to szczególny rodzaj sklepu, gdzie zakupy mogą robić wyłącznie jego członkowie. Zasady bywają różne, ale wiele klubów umożliwia bezpłatną rejestrację, umożliwiającą korzystanie z ich oferty. Co szczególnego jest w ich produktach? Przede wszystkim, odzież i obuwie dla całej rodziny, akcesoria dla domu i inne rzeczy są przez cały czas dostępne w niskich cenach. Wyprzedaże nierzadko sięgają nawet 80 proc. i to nie tylko w wyjątkowych okresach. Tym, co przyciąga klientów, jest też niewątpliwie klasa artykułów, jakie można tam nabyć. Często są to projekty znanych i ekskluzywnych marek, które wyróżnia wysoka jakość. Trzeba przy tym pamiętać, że dany produkt jest dostępny tylko przez kilka dni, więc trzeba trafić na odpowiedni moment, by móc go zamówić. Okres dostępności produktu określa się mianem kampanii sprzedażowej. Wybierając klub, warto zwrócić uwagę na rodzaj oferty i sprawdzić do kogo jest ona kierowana. Np. klub zakupowy Limango koncentruje się głównie na potrzebach kobiet i rodzin, więc osoby z tej kategorii częściej będą tam znajdowały coś dla siebie.
38fe77f82c07e0c190618d5f7875e9c0-kopia

Jak trafić na korzystne wyprzedaże?

Niektóre kluby ogłaszają nowe wyprzedaże codziennie, dlatego warto być na bieżąco z ich aktualną ofertą. Jak to zrobić? Każdego dnia trzeba sprawdzać swoją skrzynkę mailową, gdzie trafia newsletter z informacjami dotyczącymi nadchodzących obniżek. Należy też mieć na uwadze, że ilość sztuk jest ograniczona, więc im szybciej zamówienie zostanie złożone, tym lepiej. Przesyłka zostaje nadana dopiero po skończeniu danej kampanii, co może nieco wydłużyć czas oczekiwania na paczkę, ale warto chwilę poczekać, żeby otrzymać produkt w ramach korzystnej oferty. Nie mając możliwości zaplanowania zakupu z dużym wyprzedzeniem, rośnie prawdopodobieństwo, że w dniu składania zamówienia, członek klubu nie ma jeszcze uzbieranych środków płatniczych. Na szczęście, często istnieje możliwość sfinalizowania transakcji dopiero przy odbiorze paczki, co dla wielu osób będzie dużym ułatwieniem. 4bdbe59f5956d2068cb29db952b29941-kopia

Co daje klub zakupowy?

Istotną zaletą zaopatrywania się w klubach jest opcja zwrotu zakupionego towaru, co rzadko jest możliwe w tradycyjnych sklepach, gdzie produkty z wyprzedaży zazwyczaj nie mogą być oddawane. Innym faktem, na jaki należy zwrócić uwagę, jest możliwość nabycia produktów marek zagranicznych, które nie są obecne na polskim rynku. Niejeden klub zakupowy, albo inny oferujący odzież − udostępnia te wyjątkowe ubrania jednak oferta obejmuje wyłącznie członków danego klubu. Właśnie dlatego warto rozważyć wstąpienie do jednego z nich i wypróbowanie tego sposobu robienia zakupów.

Kluby zakupowe dają szansę na znalezienie produktów uznanych marek w obniżonych cenach. Odzież i obuwie dla całej rodziny można zamówić na Outlecie dołączając do Klubu Limango na stronie https://www.limango.pl/ .

logo

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wybór biżuterii ślubnej wielu parom zajmuje sporo czasu. Wbrew pozorom…