Zrób sobie prezent bez okazji!


Pamiętamy o bliskich, o urodzinach, świętach czy rocznicach. Ale czy pamiętamy o sobie? Warto czasami zrobić coś dla siebie, podarować sobie nieprzeciętny prezent. Bez wątpienia dostarczy ich najnowsza książka Moniki Koszewskiej „Niezłomna. Niepokorna. Krystyna Skarbek”!

Prezent dla siebie


Przywykliśmy już z do tego, że w walentynki, urodziny czy w Wigilie, obdarowujemy bliskich naszemu sercu prezentami. Do najbardziej popularnych upominków należą z pewnością kwiaty, czekoladki czy kosmetyki. A gdyby tak przełamać tę tradycję i w końcu zrobić coś dla siebie? Może prezent, upominek, drobiazg gwarantujący rozkosz intelektualną?

To zadanie z pewnością spełni najnowsza książka Moniki Koszewskiej zatytułowana „Niezłomna. Niepokorna. Krystyna Skarbek”. Autorka przez wiele lat pracowała jako menadżer w korporacjach, teraz jednak próbuje swych sił, ze znakomitym rezultatem, pisząc powieści obyczajowe.

Monika Koszewska

W najnowszej publikacji autorka postanowiła sięgnąć do biografii jednej z najbardziej pasjonujących i emocjonujących postaci z historii Polski XX wieku – Krystyny Skarbek. Urodzona w przeciętnej rodzinie szlacheckiej, wychowana „po męsku”, o niebywałej inteligencji, sprycie, ale też wybitnie uzdolniona językowo Krystyna Skarbek do dziś stanowi niezbadaną zagadkę dla historyków. Ulubienica Winstona Churchilla, obdarzona nieprzeciętną urodą kobieta uczestniczyła w wielu niebezpiecznych akcjach i pomogła rozpracować niezliczone tajemnice wywiadu, pomagając tym samym Aliantom wygrać II wojnę światową.

– Historia Krystyny Skarbek, która wyszła spod pióra Moniki Koszewskiej jest trzymającą w napięciu, pełną zwrotów akcji emocjonującą historią kobiety, która fascynuje po dziś dzień. Nie brak tu też wątków uczuciowych… Za sprawą tytanicznej pracy Autorki, połączonej z niemałym talentem pisarskim, mamy możliwość odbycia niezwykłej podróży w czasie, po to, by uczestniczyć w grze, która toczyła się o niezwykle wysoką stawkę. – opowiada Ilona Adamska, wydawca książki.

Monika Koszewska
Monika Koszewska Fot. Lidia Skuza– Książka „Niezłomna. Niepokorna. Krystyna Skarbek” to pełna emocjonujących zwrotów akcji i dramatycznych wątków miłosnych opowieść o fascynującej kobiecie, autentycznej postaci, która także dziś zachwyca nie tylko urodą, ale też odwagą, opanowaniem i inteligencją. – dodaje autorka, Monika Koszewska.

Historia życia pięknej agentki to zatem idealny prezent na walentynki, który umili obdarowanej osobie długie, chłodne wieczory i pozostanie w jej pamięci dłużej niż czekoladki czy kwiaty…

Książkę można nabyć na www.ikmag.pl/sklep oraz www.multistore24.pl

Joanna Bielas/ materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
"Zdrowe jedzenie z dowozem" brzmi jak oksymoron? Wcale nie musi…