Agnieszka Światły – Kolekcja ślubna 2016

Zobaczcie zdjęcia najnowszej kolekcji sukien ślubnych polskiej projektantki Agnieszki Światły! Projektantka od lat dowodzi, że nasze rodzime projekty mogą stać na równi z znanymi markami na całym świecie,

Kolekcja ślubna 2016 to seksowne, kobiece i subtelne suknie ślubne. Agnieszka Światły do stworzenia nowej linii ślubnej wykorzystała takie materiały jak francuskie koronki, gipiury czy jedwabne szyfony. Istotną rolę odgrywają tutaj koronki, które zostały indywidualnie zaprojektowane pod zamówienie przez Fabrykę HAFT w Kaliszu. Jeśli chodzi o tworzenie kolekcji projektantka sama podkreśla, że „Nad kolekcją pracowałam kilka miesięcy i to był jeden wielki mix pomysłów. Zawsze zaczynam od wyboru tkanin i dopiero później myślę nad koncepcją. U mnie zawsze wszystkie projekty przychodzą spontanicznie. Przychodzi wena i powstają kiecki„.

Agnieszka Światły Kolekcja ślubna 2016 foto3

My osobiście jesteśmy zachwyceni całą kolekcją. Delikatne materiały idealnie podkreślają kobiece kształty. Koronki i wykorzystanie przezroczystych materiałów nadaje zmysłowego charakteru.  Naszymi faworytkami są modele LISA i TRINI.

Zobaczcie lookbook

fot. Anna Zyskowska Photography
mua/hair: Michał Karbowski – Stylist & Make Up Artist
modelka: Patrycja Biegalska ECManagement
jewerly: GESELLE Jubiler

Polub Atelier na Facebooku

 

A Wy w której sukni widzicie się w tym wielkim dniu?

Share

Podziel się swoją opinią

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zapraszamy więc WAS WSZYSTKIE do udziału w konkursie #KobietaWyjątkowa by…