Aromatyczne pałeczki zapachowe: dyfuzory zapachowe gdzie je umieścić w naszym domu?

Przyjemny zapach jest jednym z czynników, który przyciąga uwagę. Tak, jak każdy ma ulubione perfumy, które uwielbia nosić na co dzień lub na wielkie wyjścia, sprawiające, które kojarzą się z konkretną osobą lub sytuacją, tak też zapach domu powinien być przyjemny i budować miłe skojarzenia. Sprawdź, co zrobić, by w Twoim domu unosił się przyjemny zapach.

Pachnące wnętrza…

Przyjemny zapach wnętrz sprawia, że chce się do nich wejść i w nich przebywać. Z pewnością znasz zapachy poszczególnych marek modowych lub obuwniczych, które kojarzą Ci się wyłącznie z nimi. Marki rozpylają w swoich salonach lub showroomach zapachy, które mają wpłynąć na komfort zakupów i przyjemność z przebywania w danym miejscu. Tak samo Twój dom może wpływać na Twoich gości oraz domowników! Spraw, by zapach przyciągał ich i by przez pamięć zapachu zawsze dobrze kojarzyli atmosferę Twojego domu.

Jak sprawić, aby dom przyjemnie pachniał?

Pierwszą rzeczą, jaką należy sobie uświadomić jest fakt, iż nie każdy toleruje i lubi intensywne, ciężkie zapachy. Aby Twój dom pachniał przyjemnie nie tylko dla Ciebie, ale wszystkich domowników i gości wybierz odpowiedni produkt, który będzie pachniał naturalnie i nienachalnie. Jednym z najlepszych sposobów na to, by w domu regularnie unosił się przyjemny zapach (bez konieczności odpalania świec, pamiętania o ich gaszeniu czy korzystaniu z dyfuzorów działających w kontakcie) wybierz pałeczki zapachowe. Pomogą one w stworzeniu w domu takiego klimatu, jaki sobie wybierzesz.

Bogactwo linii zapachowych, dostępnych na przykład w marce Cote Noire, sprawi, że z pewnością będziesz w stanie wybrać taki zapach, który najbardziej będzie pasował do Twoich preferencji. Dyfuzor zapachowy w postaci pałeczek zapachowych nie wygląda nachalnie. Patyczki umieszczane najczęściej w zgrabnej i eleganckiej buteleczce z aromatem nie tylko nie psują wrażeń estetycznych, ale wręcz potrafią być prawdziwą ozdobą wnętrza.

Pachnący prezent

Dyfuzor zapachowy jest doskonałym pomysłem na prezent. Zbliżające się święta, jubileusze rodzinne czy imieniny bliskiej osoby mogą być dobrym pretekstem do sprezentowania pachnącej buteleczki. Możesz wybierać także spośród zestawów, na przykład z ręczniczkami, idealnie przygotowanych do wręczenia komuś bliskiemu sercu. Niebanalnym pomysłem z pewnością będzie także wręczenie pachnącego bukietu karminowych róż, który do złudzenia przypomina prawdziwe kwiaty, Bukiet taki, umieszczony w zapachowym żelu wypełnia wnętrze oryginalnym zapachem. Z pewnością dobrym pomysłem będzie sprezentowanie go… sobie!

Gdzie można umieścić dyfuzor?

Pałeczki zapachowe możesz umieścić w przedpokoju lub hallu – wtedy Twoich gości przywita przyjemny zapach już od przekroczenia progu. Dyfuzor umieszczony w łazience dyskretnie zapanuje nad zapachami. Pałeczki możesz także postawić w jadalni lub kuchni – zadbaj jedynie o to, by wybierać dyfuzory naprawdę doskonałej jakości, o nienachalnym, zbyt sztucznym zapachu.

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Florystyka jest wszechobecna w naszym codziennym życiu. Począwszy od domów,…