Bądź modna zimą z SheMore

Nową kolekcją „My Story” FW2013/14

 

Pragniesz czuć się modnie i komfortowo tej zimy? Poszukujesz rozwiązań, które pozwolą otulić i ochronić ciało przed chłodem, a jednocześnie połączą wygodę i ciekawy wygląd? Sprawdź nową kolekcję SheMore „My Story” na zimę!

„My Story” to ciekawa propozycja odzieży w stylu casual. Stanowi ona kombinację elegancji z wygodnym fasonem.  Sekretem projektantki Moniki Szymor jest ciekawa konstrukcja modeli. Pozwalają one ukryć niedoskonałości, a jednocześnie swobodnie układają się na ciele podkreślając atuty kobiecości.

mix1

Jesienno- zimowa kolekcja SheMore „MyStory” zaprasza nas do świata cudownych i szalenie modnych w tym sezonie dzianin.  Dominują tutaj szarości, melanże, w niektórych modelach podkreślone bielą oraz delikatnym różem.

Kreacje są niezwykle funkcjonalne, co oznacza, że stanowią doskonałą bazę dla stylizacji na wiele okazji. A tym samym proponowane w kolekcji narzutki mogą zarówno w sposób ciekawy uzupełnić strój biznesowy, jak i doskonale sprawdzą się w mniej oficjalnej koncepcji ubioru, na wieczór przy lampce wina.

mix2

„My Story” nawiązuje także do popularnej w tym sezonie  dzianiny dresowej. Warto zwrócić uwagę choćby na model wygodnej sukienki z marszczeniami w talii, czy też płaszcza. Równie ciekawym elementem jest spódnica z kieszeniami i zakładkami tworząc oryginalny model. A także bardzo funkcjonalny kombinezon, który dzięki oryginalnie rozwiązanemu dekoltowi można nosić i układać na wiele sposobów.

mix3

Całą kolekcję zamykają znane już u SheMorki tuniki. Wartym uwagi akcentem jest ich warstwowość. Połączenie kolorów, ale i fason, bardziej dopasowany w talii będzie dla wielu uzupełnieniem zestawów na dzień, do pracy i do kawiarni.

Pora zimowa to modowe wyzwanie dla każdej kobiety.  Każdorazowo chcemy bowiem dobrać garderobę w taki sposób, aby czuć się atrakcyjnie  i komfortowo w każdej sytuacji.  Jeżeli dodatkowo zależy nam na uniwersalnych i praktycznych rozwiązaniach, które będą nawiązywały do aktualnych trendów, a jednocześnie komponowały się z naszymi ulubionymi modelami, to „My Story”  będzie propozycją właśnie dla nas!

 

www.shemore.pl

www.facebook.com/SheMorepl

 

 

Share