Balony na roczek – jakie modele wybrać?

balony na roczek

Narodziny dziecka to wyjątkowy moment w życiu rodziców i rzecz jasna najważniejszy dzień. Poza Chrztem Świętym, kolejną dużą okazją do świętowania jest roczek. Właśnie z tej okazji większość osób wyprawia swojemu maleństwu przyjęcie. Poza wyborem menu duże znaczenie ma także wybór dekoracji. Tutaj oczywiście sprawdzą się balony na roczek. Jakie wybrać? Podpowiadamy rozwiązania na roczek dziewczynki i chłopca.

Balony na roczek – idealny wybór na każde przyjęcie

Niezależnie czy organizujecie przyjęcie urodzinowe w domu, na wielkiej sali czy w kameralnej restauracji, powinniście pamiętać o stworzeniu wyjątkowej oprawy. Jednak wcale nie trzeba wybierać wielu dekoracji, bo świetny klimat można stworzyć bardzo łatwo. Wystarczą tylko i wyłącznie balony na roczek. Wybór jest ogromny. Możecie z nich przygotować ścianę dekoracyjną na tle, które będziecie wy i wasi goście fotografować się z małym solenizantem. Może być ona kolorowa, ale można też postawić na monochromatyczność. Ciekawym wyborem jest przyjęcie urządzone w określonej tematyce. Balony na roczek mogą tworzyć wnętrze glamour, ale i sprawdzą się do dekoracji przyjęcie typu dżungla. Jedno jest pewne – efekt przerośnie wasze oczekiwania.

Balony na roczek dziewczynki- nie tylko róż, ale może i róż

Balony na roczek dziewczynki kojarzą się z kolorem różowym – w końcu to kolor małej księżniczki. Ale balony w takim kolorze możecie połączyć też z białymi oraz złotymi i stworzyć niepowtarzalny efekt, Poza klasycznymi balonami z lateksu, polecamy także te transparentne foliowe. Ale można również postawić na balony w bardzo kolorowym wydaniu. Z nich możecie wykonać napis, ale oczywiście cyfra 1 jest must have. Warto zwrócić uwagę na wyjątkową jakość balonów foliowych, które nie tracą swoich kształtów i możecie je napełnić nie tylko helem, ale i powietrzem. Będą świetnie się prezentować dołączone do oparcia krzeseł gości.

Balony na roczek chłopca – niebieskie, kolorowe i bardzo stylowe

Balony na roczek chłopca pewnie kojarzą się wam z kolorem niebieskim. Ale wcale nie musicie wybierać tylko takich, choć możecie, bo możliwości jest naprawdę sporo. Ciekawym wyborem są te w kształcie zwierzątek, ale możecie również wybrać modele w kształcie ulubionych zwierząt dziecka czy bohaterów bajek. Oczywiście warto postawić na klasyki, czyli balony na roczek chłopca w kształcie cyfry 1. Z literek warto jeszcze ułożyć imię maluszka. Do tego ciekawym wyborem jest dekoracyjna ściana, bądź balony dołączone do stolika z deserami.

Artykuł sponsorowany

Share