C-stringi

Bielizna towarzyszy nam każdego dnia, jest nieodłącznym elementem naszego ubrania. Zobaczcie jak damska bielizna ewoluowała! Jeszcze 100 lat temu nasze babki chodziły w pantalonach, wielkich obszernych majtasach, dziś coraz więcej kobiet decyduje się na „sznurki” czyli stringi. Stringi są komfortowe szczególnie w upał, idealnie nadają się do białych spodni i obcisłych sukienek. Chyba nie ma kobiety, która w szafie nie miałaby stringów. Co prawda, uwielbiamy koronkowe i subtelne majteczki, takie romantyczne i zmysłowe. Ale tutaj nie o nich mowa.

Co to są C-STRINGI?

Przedstawiamy Wam ciekawy produkt, który pojawił się na rynku jakiś czas temu, ale w naszym kraju to prawdziwa rewolucja. C-Stringi na pierwszy rzut oka, przypominają wkładkę higieniczną i właśnie zostały stworzone na wzór takich wkładek.

Obecnie bardzo modne są sukienki i kombinezony, które mają przezroczysty materiał po bokach. Majtki wyglądają do nich tragicznie, a stringi kompletnie się nie nadają i niszczą całą stylizację. Dlatego, warto zainwestować w C-Stringi! Fantastycznie pasują także do stylizacji sportowych. Taka odzież sportowa jak leginsy – także ma zastosowanie w tego typu bieliźnie.

C-stringi to minimalistyczna bielizna, która posiada wiele zalet. Osoby o większych kształtach, dzięki C-stringom mogą uniknąć efektu opinania się gumki na biodrach (taki efekt często dawały zwykłe majtki). Kolejną zaletą jest brak typowej „oponki” ! Idealnie nadają się do leginsów, sukienek  i dopasowanych spodni.

cstringi4

Zastanawiasz się w jaki sposób trzymają się na swoim miejscu? Producent zapewnia, że dzięki specjalnemu elastycznemu tworzywu z jakiego C-stringi zostały wykonane idealnie trzymają się na miejscu. Są wyprofilowane na kształt literki „C” – stąd nazwa C-stringi. Oczywiście C-stringi dostępne są w przeróżnych kolorach wzorach i materiałach.

Cena

Koszt ok 10-40 zł. Dostępne w sklepach internetowych z bielizną i na Allegro.

Co sądzicie o takich C-stringach?

c-stringi bielizna
c-stringi
cstringi3
cstringi5

Fot. pinterest.com

[shopeneo-widget id=”db8ca1ce-d37f-4509-8006-c9ba399f29ad”]  

Share