Ciepła zima dla wegan – kurtki dla wegan

Save The Duck visciolafashion (1)

Marka Save The Duck sprawia, że przez zimne miesiące można przejść obronną ręką, nie tracąc poczucia stylu i pogody ducha, a przy tym pielęgnować własne wartości. Zobacz kurtki dla wegan!


Historia marki zaczęła się w 1914 roku, od jednego krawca, który zafascynował się materiałem o wodoodpornych właściwościach. Dziś firma produkuje kurtki i płaszcze, wyróżniające się nadzwyczajną starannością wykonania, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Save The Duck to symbol jakości i dobrego smaku. Kolorowe kurtki oraz bezrękawniki są dobitnym dowodem na to, że nawet gdy temperatura znacznie spadnie, nadal możemy wyglądać i czuć się dobrze.

Save The Duck/visciolafashion.com

Ekologiczne materiały 

Ograniczenie produktów pochodzenia zwierzęcego to niebywałe wyzwanie dla współczesnej mody. Save The Duck to marka słynąca z produkcji wyjątkowych kurtek wypełnionych wegańskim puchem. Są bardzo lekkie i charakteryzują się tym, że możesz je zwinąć i z łatwością pomieścić w torbie albo w plecaku. Warto pamiętać o tym, że materiał jest przyjazny alergikom. Powodem tak dużej popularności okryć wierzchnich tworzonych przez firmę są również mocne, wodoodporne materiały. 

Zimowa moda dla kobiet i mężczyzn

Marka Save The Duck dostępna w sklepie Visciola Fashion produkuje stylowe kurtki dla wegan. Oraz płaszcze i bezrękawniki zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Intensywne, żywe kolory i ciekawe fasony to znak charakterystyczny marki. Miłośnicy stylu vintage również znajdą coś dla siebie. Długi damski płaszcz to kwintesencja retro mody i gwarancja ciepła i komfortu. Wodoodporne, oddychające materiały pozwalają czuć się i wyglądać dobrze nawet podczas wyjątkowo niskich temperatur. Podczas cieplejszych dni warto postawić na bezrękawnik w kolorze czerwieni.

Oryginalna kolorystyka i modne fasony

Zimowe miesiące to prawdziwe wyzwanie dla fanów mody. Niesprzyjające warunki atmosferyczne nie są jednak barierą nie do pokonania. Wśród propozycji marki można znaleźć nie tylko kurtki dla wegan i płaszcze. Ale zarówno w stylu sportowym, jak i eleganckim, co sprawia, że z łatwością da się je połączyć z dowolnym outfitem. A zimowa moda przestaje być wielkim wyzwaniem. Do tego w ofercie znajdziesz ciepłe i żywe kolory, które sprawią, że te najbardziej ponure miesiące w roku zyskają trochę blasku.

Kurtki dla wegan i płaszcze marki Save The Duck znajdziesz online w sklepie Visciola Fashion.

Materiały partnera

Share