Co podarować bliskiemu, który mieszka…na końcu świata?

prezent na koniec świata

Odległość często jest główną przyczyną rozpadu więzi międzyludzkich, ale wina leży także po naszej stronie. Nie pielęgnujemy relacji z bliskimi, którzy mieszkają daleko, więc w końcu o sobie zapominamy. Boisz się, że podobna sytuacja spotka ciebie i twój krąg znajomych? W takim razie zadbaj o regularny kontakt. Tym bardziej w dzisiejszych czasach, kiedy każdy z nas przekonał się, że nie tylko ogromne odległości sprawiają problem. Te w zasięgu ręki dla wielu również stały się nie do pokonania. Jednym z najlepszych sposobów na przypomnienie o sobie jest upominek. Świętuj z bliskimi urodziny lub inną okazję w prosty sposób — wyślij im prezent. Jaki? Sprawdź pomysły, które dla ciebie przygotowaliśmy.

Przypomnij o sobie zdjęciem

Rodzina lub przyjaciele dawno cię nie widzieli? W takim razie przypomnij im, jak wyglądasz! Podziel się prywatnym lub rodzinnym zdjęciem, na którym zachowało się ciepłe wspomnienie. To naprawdę wyjątkowy prezent.

Z wielu powodów.

Pierwszym jest to, że nie podarujesz bliskim kolejnej zbędnej rzeczy, ale prawdziwy fragment swojego życia. Dzielisz się nim, więc jednocześnie pokazujesz pragnienie, aby przyjaciele lub rodzina byli jego częścią. Może to być np. zdjęcie twojego dziecka, które podarujesz rodzicom, albo twoje własne w ciekawym otoczeniu lub towarzystwie.

Co więcej, zdjęcie nie musi być jedno. Wykonaj kolaż lub mini album, który przyciągnie więcej uwagi. Albo wybierz jeszcze ciekawszą opcję — zleć wydruk zdjęcia na płótnie, dzięki czemu stanie się wyjątkowym obrazem.

Możliwości jest wiele.

Wyraź uczucia za pomocą poczty kwiatowej

Bukiet kwiatów to jeden z najbardziej tradycyjnych i uniwersalnych prezentów. Jego wielką siłą jest to, że niesie ze sobą emocjonalny ładunek, który samodzielnie wybierzesz. Kolory, gatunki, a nawet liczba kwiatów w bukiecie zmienia symbolikę prezentu, co pozwala na niemal dowolne eksperymenty.

poczta kwiatowe

Za pomocą bukietu wyrazisz takie uczucia, jak miłość, przyjaźń, wierność, wdzięczność i wiele, wiele innych. Co najlepsze, dzięki poczcie kwiatowej zrobisz to nawet na odległość.

Dostawa kwiatów staje się coraz popularniejsza właśnie z tego powodu. Jeśli z jakiejś przyczyny nie możesz odwiedzić bliskich w dniu ich święta, przypomnij o sobie kwiatami. Zrobisz to niezależnie od miejsca zamieszkania. Nieważne, czy przebywasz w kraju, czy za granicą.

Więcej o poczcie kwiatowej dowiesz się, gdy wejdziesz w link:https://todayflowers.com/pl/.

Daj bliskim wolną rękę — podaruj im voucher

Jeśli kompletnie nie masz pomysłu na prezent lub brakuje ci czasu na decyzję, postaw na voucher. Z nim nie ma ryzyka, że upominek się nie spodoba. W końcu dajesz adresatowi możliwość, aby sam kupił sobie to, czego potrzebuje.

To jeszcze nie wszystkie zalety tego prezentu. Kolejnymi są: minimum wysiłku z twojej strony oraz ekspresowy termin realizacji.

Jedynym, co czego wymaga od ciebie taki upominek, jest wybór ulubionego sklepu bliskiej osoby. Dalej wystarczy, że opłacisz voucher za interesującą cię kwotę i już. Kupon w kilka minut trafia na twój adres email. Jeśli chcesz, wydrukuj go i wyślij pocztą z najlepszymi życzeniami.

Albo postaw na maksymalną szybkość i podaruj w voucher w formie elektronicznej. Wtedy cały proces zajmie ci nie więcej, niż kwadrans.

Upominek dla czytelnika, czyli książka

Osoba, na której ci zależy, jest zapalonym fanem słowa pisanego? W takim razie zagraj pod jej hobby i zamów ciekawą książkę. Jednak wcześniej ustal, w jakich gatunkach adresat się lubuje. Dzięki temu temu lepiej wstrzelisz się w gusta z prezentem.

Dużą zaletą książki jest również to, że praktycznie nie da się jej uszkodzić podczas transportu, co liczy się przy dużych odległościach. Nie zajmuje też wiele miejsca. Dlatego z powodzeniem wyślesz ją pocztą, a adresat odbierze w nienaruszonym stanie.

Upominek dla czytelnika

Ponadto lektura powieści, książki popularnonaukowej, poradnika, etc. zapewnia rozrywkę na długie godziny, podczas których bliski na pewno nieraz o tobie pomyśli. Co więcej — w zależności od wybranego gatunku lektury — zdobędzie nową wiedzę. To zawsze plus.

Zaskocz melomana płytą ulubionego zespołu

Kolejnym prezentem z działu szeroko pojętej sztuki jest album muzyczny. Jeśli twój bliski ma ulubiony zespół i wiesz o tym, pomysł na upominek sam się nasuwa. Mimo że w dobie współczesnej techniki płyty zeszły na dalszy plan, wciąż mają swoich zwolenników.

Zaskocz melomana

Muzyka, która płynie z fizycznego nośnika, ma w sobie więcej magii. Przywoła emocje, które bliskiemu już na zawsze będą kojarzyły się z tobą. Dlatego muzyka to jeden z najprostszych sposobów, by zapisać się w czyimś sercu.

Ponadto sam album świetnie sprawdzi się w roli ozdoby w pokoju melomana. „Żywa” kolekcja płyt — w przeciwieństwie do cyfrowej biblioteki muzycznej — robi wrażenie i nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Finalnie, podobnie jak w przypadku książki, płyta jest odporna na uszkodzenia. Chroni ją nie tylko plastikowe pudełko, ale również folia. Dlatego nie straszne jej ani mechaniczne urazy, ani potencjalne zalanie. Oczywiście w granicach rozsądku.

Artykuł zewnętrzny

Share