Podziel się osoczem! A dostaniesz Crocsy!

Podziel się, to nic nie kosztuje! Ozdrowieńcy to w obecnej chwili jedyna nadzieja dla chorych na Covid-19. Marka Crocs jest tego świadoma, dlatego chciałaby zachęcić wszystkich, którzy mogą, do podzielenia się osoczem. Udowodniono, że osocze wyodrębnione z krwi tzw. ozdrowieńców wspomaga leczenie. Niestety, nie da się go wyprodukować. Jedyny sposób to pobranie materiału od kogoś, kto przeszedł wirusa. Media przypominają nam o tym każdego dnia, lecz nadal to za mało. Marka Crocs postanowiła wesprzeć inicjatywę przekazując buty z kolekcji Classic osobom, które oddały osocze. 

Możesz uratować komuś zdrowie, a nawet życie! Jeśli przechorowałeś Covid-19 i w Twojej krwi znajdują się przeciwciała to mogą one wspomóc leczenie tych, którzy potrzebują tego najbardziej. Wystarczy zgłosić się do najbliższego punktu krwiodawstwa i spełnić określone kryteria kwalifikacji m.in. wiek 18-60 lat, przechorowanie Covid-19 lub  bezobjawowe przejście zakażenie wirusem SARS-CoV-2 potwierdzone testami. Dawcą osocza można być wiele razy, co udowodnił policjant z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie. Jest honorowym krwiodawcą od 1996 roku. Po przechorowaniu Covid-19 już ośmiokrotnie oddał osocze dla chorych na koronawirusa. 

Marka Crocs na początku pandemii przekazała swoje specjalistyczne obuwie dla lekarzy szpitali jednoimiennych w tym dla MSWiA. Kontynuując ideę wspierania walki z wirusem chciałaby zachęcić ludzi i nagrodzić tych, którzy zdecydują się na oddanie osocza. Wystarczy oznaczyć Crocs na social media i przesłać zaświadczenie, które otrzymuje się w punkcie krwiodawstwa, a pierwsze 50 osób będzie miało możliwość wybrania obuwia z kolekcji Classic zarówno z działu damskiego, męskiego, jak i dziecięcego.

Szczegółowych informacji i regulaminu akcji szukajcie na social media Crocs oraz na stronie https://www.crocs.pl/go/102/423/Oddaj-osocze-otrzymaj-Crocsy

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Skierowanie do sądu sprawy rozwodowej to jedna z najtrudniejszych i…