Córki polityków – ulubienice mediów

Córki polityków są wytrwale tropione przez paparazzi, którzy donoszą o każdej randce, nowej torebce czy wypalonym w miejscu publicznym papierosie. Znane nazwiska pomagają w karierze, choć nie gwarantują dziewczynom sukcesu. Szum medialny może być na dłuższą metę bardzo męczący.

Niesłusznie oskarżona

Kinga Duda jest studentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Media tak się nią zainteresowały, że według wykresu Google Trends, popularna córka prezydenta prędko zdetronizowała Kasię Tusk. Kinga ma na Twitterze konto, pod które podszywa się osoba o podobnej nazwie użytkownika, zamieszczając wpisy ponoć w jej imieniu. Uwierzyli w to Tomasz Karolak i Tomasz Lis, którzy w programie naczelnego Newsweeka wyśmiewali się z ówczesnego kandydata na prezydenta i musieli później przepraszać całą rodzinę Dudy. Kinga jest młoda i ładna, ma wyczucie stylu i dobry gust. Ubiera się bardzo kobieco, w stonowany i grzeczny sposób, a stylizacje dobiera stosowanie do okazji. Ma powodzenie wśród mężczyzn, jak informuje Party.pl przyjaźni się z aktorem Maciejem Musiałem, a niedawno zmieniła chłopaka.

Make life easier

Córka byłego premiera, Kasia Tusk, z wykształcenia psycholog, zaistniała w mediach dzięki udziałowi w „Tańcu z gwiazdami”. Zaczęła zarabiać na prowadzeniu bardzo obecnie popularnego lajfstajlowo-modowego bloga. Jako szafiarka radzi sobie całkiem dobrze, stać ją na kreacje od Gosi Baczyńskiej, Burberry czy Valentino. Miksuje luksusowe elementy z bardziej dostępnymi, popularnymi ubraniami z sieciówek. Oprócz prezentowanych stylizacji Kasi, można na jej blogu obserwować wysmakowane, piękne wnętrza czy też przeczytać recenzje kosmetyków.

Obrona ojca

Aleksandra Kwaśniewska została prezenterką stacji TVN. Pracę niestety szybko straciła, gdyż w programie na żywo zachowała się zbyt emocjonalnie, wychodząc poza konwencję przygotowanego dla niej materiału. Ze łzami w oczach wygłosiła płomienną mowę obronną na rzecz ojca, byłego prezydenta, tłumacząc jego słynną niedyspozycję na jednym z wykładów tropikalną chorobą. Ola prowadziła także w TV4 program „Mała czarna”, podkładała głos do trzeciej części „Shreka” i wystąpiła w „Korowodzie” Jerzego Stuhra. Obecnie jest żoną wokalisty Kuby Badacha, a ich ślub był medialnym wydarzeniem 2012 roku.

Perypetie Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska poślubiła adwokata Marcina Dubienieckiego i  zamieszkała w luksusowym sopockim apartamencie. Sielanka skończyła się po 4 latach, kiedy mężczyzna wyprowadził się. Separacja trwała aż do momentu, gdy skończyła się kampania wyborcza, czyli do momentu, gdy rozwód nie był już zagrożeniem dla wizerunku stryja Marty, Jarosława Kaczyńskiego. Przed wyborami Marta wydała książkę o rodzicach, którą promowała na stołecznych targach książki. Obecnie kobieta spotyka się z o 14 lat starszym łódzkim milionerem Pawłem Zynerem, biznesmenem i przedsiębiorcą prowadzącym kilka restauracji w Polsce. Mimo zdanego egzaminu adwokackiego córka zmarłej pary prezydenckiej nie podejmuje żadnej pracy zarobkowej. Może jednak w spokoju wychowywać dzieci, gdyż po katastrofie smoleńskiej otrzymała 3 miliony złotych odszkodowania. Tropiący ją bezustannie paparazzi wypatrzyli, że posiada kurtkę narciarską za 3,5 tysiąca złotych, portfel Burberry, torebki Longchamp za tysiąc złowych czy Louis Vuitton za 4 tysiące złotych.

Materiały prasowe

Fot. Wikipedia, Party.pl

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Poza aranżacjami roślinnymi, pięknymi kwiatami i nienagannym trawnikiem, niezbędne wyposażenie…