Czy wiesz jak wybierać rozmiar pościeli niemowlęcej do łóżeczka?

Pościel do łóżeczka

Gdy w naszym domu pojawi się maleństwo, chcielibyśmy zapewnić mu bezpieczne i najlepsze warunki życia. Zadaniem niemowlaka jest przede wszystkim jedzenie i sen, podczas którego szybko się rozwija i rośnie. To ważne, aby w tym momencie zadbać o najwyższą jakość pościeli w której dzidziuś spędza większość swojego czasu. Jest to bardzo istotne dla jego delikatnej skóry, która podczas snu powinna oddychać i zapewniać komfortową temperaturę. Taka pościel powinna być przewiewna, delikatna i antybakteryjna. Te wszystkie warunki spełnia najlepsza gatunkowo – pościel bambusowa.

Tworzone z sercem

Jeden z polskich producentów, Koala by HeartMade, zapewnia produkty wręcz stworzone i zaprojektowane dla dzieci i niemowląt, dbając o to aby skóra dziecka mogła podczas snu swobodnie oddychać. Materiały, z których wykonana jest pościel należą do najlepszych i najdelikatniejszych jakie tylko można utkać. Dbając o to aby tkanina była mięciutka, nie podrażniała delikatnej skóry dziecka, oraz aby nie wywoływała alergii skórnych czy podrażnień. Nie bez powodu używają głównie tkaniny bambusowej przy produkcji swoich kolekcji. Tkanina bambusowa posiada najwięcej dobroczynnych walorów, w porównaniu do dotychczas używanych materiałów. Przyjemny w dotyku produkt, daje gwarancję najlepszego wypoczynku i zapewnia doskonałe warunki snu dziecka.

Rozmiary pościeli dostosowane do wieku dziecka

W trosce o naszych najmłodszych klientów, zapewniamy wspaniałą i aksamitną pościel bambusową dla niemowląt, oraz pościel bambusową dla starszych dzieci, w kilku rozmiarach. Jej wielkość dostosowana jest do standartowych rozmiarów wózka lub łóżeczka. Proponujemy kilka rozmiarów dostosowanych do wózków i łóżeczek, które zmieniamy wraz z wzrostem dziecka. Są to:

Pościel bambusowa dla niemowląt i noworodków

Dostępna w rozmiarze 60×80 z wypełnieniem, które jest wszyte, dzięki temu nie przesuwa się. Pasuje do każdego wózka, kosza Mojżesza lub kołyski.

Pościel do łóżeczka w rozmiarze 80×100 z wypełnieniem. Rozmiar stworzony do łóżeczka dziecięcego oraz turystycznego.

Pościel 100×135 – dostępna w postaci poszewka oraz z wypełnieniem. Rozmiar pasuje do większego łóżeczka, sugerowany wiek dziecka to 2-3 latka..

Pościel bambusowa do łóżka o rozmiarze 140×200 z wypełnieniem. Doskonała dla starszych dzieci, oraz do łóżek o większych rozmiarach.

Dbamy aby każdy komplet pościeli spełniał najwyższe standardy jakościowe, ponieważ szyjemy z pasją i miłością do Was.

Najpiękniejsze wzory

Pościel dla niemowlaka powinna posiadać przyjemny i miły wygląd, a jej wzory i kolory mają wprowadzać kojący i błogi nastrój. Pościel do łóżeczka powinna również harmonizować z wystrojem pomieszczenia naszego maluszka. Jest to ważne, ponieważ istotne jest samopoczucie nie tylko dzidziusia ale również matki, która w tym szczególnym czasie jest bardzo wrażliwa na bodźce zewnętrzne. Spokojna mama to pogodne i wypoczęte dziecko, dlatego dbamy o to aby wzory naszych pościeli dla dzieci miały delikatne i kojące desenie. Nie oznacza to, że mają być nudne, wręcz przeciwnie, mają za zadanie tworzyć atmosferę czułości, radości i miłości. Delikatne „Króliczkowo”, „Rajski las” , „Dinolandia” czy „Kawiatostrada” zachwycają uroczą naturalnością i miłym designem. Mamy też do zaoferowania bardziej kontrastowe zestawy pościelowe takie jak „Nighty Night” lub „Pink Flamingo” czy „Tukany”, które zadowolą osoby lubiące bardziej wyraziste wzory. Niezależnie od tego który wzór najbardziej przypadnie Wam do gustu, zapewniamy, że tworzymy je z myślą o Was, oraz o Waszych skarbach. Dbamy, aby Wasze maleństwa były otoczone miłością, czułością i naszą wspaniałą bambusową pościelą.

Artykuł sponsorowany

Share