Kobiece torby na laptopa od polskiej marki PROPS

kobiece torby na laptopa

Marka PROPS jest jedną z najszybciej rozwijających się marek w naszym kraju. W ciągu trzech lat zbudowali nie tylko ogromną społeczność, ale także świadomy brand. Z każdym dniem PROPS jest coraz bardziej rozpoznawalną marką w naszym kraju. Poznańska firma tworzy torebki, plecaki czy torby na laptopa, ale oprócz świetnie robionych produktów, marce przyświeca misja i idea, która wspiera kobiety nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Tworzą kampanie społeczne, poruszają trudne tematy, także te tabu. poprzez słowa pisane czy filmiki, dają współczesnym kobietom nadzieje i wiarę we własne umiejętności. PROPS to nie tylko galanteria, to coś znacznie większego i wartościowego. Kobiece torby na laptopa w nowym wydaniu zaskoczą niejedną bizneswomen!

Nowa kolekcja

Firma PROPS nie próżnuje, kilka razy w roku wypuszcza nową kolekcję w oparciu o nowe materiały. Styl marki pozostaje jednak niezmienny, tym samym jakość produktu i wykonania. Nowa kolekcja jest typowo wiosenna, w delikatnych barwach, wzbogacona o kwiatowe printy. Ponadto PROPS stworzył bardzo biznesowe, ale kobiece torby na laptopa, z myślą o współczesnych biezneswomen.

Kobiece torby na laptopa

Na rynku do tej pory brakowało kobiecych toreb na laptopa. Większość oferowanych w różnych sklepach, nie miała takiego pazura, wizerunku i jakości. Były nudne, za proste, a niektóre tandetne. Marka PROPS w nowej kolekcji na sezon wiosenny 2021 pomyślała o przedsiębiorczych kobietach, które potrzebują torby na laptopa, takiej która nie tylko pomieści sprzęt i materiały biurowe, ale także spełni oczekiwania wizerunkowe. W kolekcji odnajdziemy trzy torby, które sprostają wymaganiom, każdej przedsiębiorczej kobiety. Taka torba korzystnie wpływa na nasz wizerunek, wzbogaca naszą stylizacje. Trudno przejść obok niej obojętnie, jest bardzo wyrazista, każdy wzór ma swój indywidualny charakter.

Specjalnie dla naszego portalu Joanna Gacek-Sroka, właścicielka marki PROPS odpowiedziała nam na kilka pytań. „Do przygotowania nowej kolekcji zainspirowało mnie życie. Jak zawsze. Na wszelkie spotkania biznesowe chciałam zabierać nie tylko potrzebne narzędzia jak laptop, ale też dokumenty czy kalendarz. Nie ukrywam, że jestem kobietą i kocham dodatki. Podczas, gdy szykowałam się na spotkanie, czarna torba ze zwykłego materiału nie pomagała mi w reprezentacji mojej marki. Dlatego zaprojektowaliśmy torbę na laptopa i nadaliśmy im piękne życie.”

Najlepsze materiały, ekoskóra i welur

Tu nie ma tandety, kiczu i masówki. Tu główną role odgrywa bardzo biznesowy, ale nowoczesny design. Wysublimowany, szykowny w wysmakowanym stylu. Elegancki, niebagatelny, który na pewno może wpłynąć na naszą pewność siebie podczas spotkań z klientem. Zachwycająca jakość, dbałość o szczegóły i detale – wszystko to czego potrzebuje współczesna pracująca kobieta.

Torby na laptopa wykonane są z najwyższej jakości kaletniczej ekoskóry, które przypominają skórę krokodyla (modele Pożądany Sekret i Zakazany Sekret). Torba na laptopa Marzenie została wykonana z weluru w kwiatowe printy i czarnej ekoskóry. Takie torby są niezwykle pojemne, pomieszczą nie tylko laptopa ale i inne materiały biurowe jak dokumenty, teczki czy kalendarz. Torba wewnątrz posiada wodoodporną podszewka i 3 kieszonki oraz gumki, które utrzymują laptopa. Nie brakuje karabińczyka na klucze czy dodatkowej kieszeni z przodu na zamek. Torbę na laptopa można nosić na ramieniu czy przenosić wygodnie w dłoni, dzięki małym rączkom.

Nowa kolekcja to powiew świeżości, kobiecości. Jest spójna z uczuciami jednak bardziej odważna. Chciałabym, aby kobiety patrzyły na siebie kompleksowo i dbały o swoje potrzeby i wizerunek. Ważne jest dla mnie produkowanie akcesoriów, które nie są ze skóry naturalnej. Przyjęło się, że to właśnie te produkty są najlepsze. Chcę zmieniać ten mit. Nasze eko-skóry są kaletnicze, z przepięknym designem. Do tego są w przepięknych odcieniach, pojemne przepiękne. Mówi Joanna Gacek-Sroka, właścicielka marki PROPS

Pożądany Sekret i Zakazany Sekret oraz torba na laptopa Marzenie

PROPS Tworząc dany produkt, oprócz jakości wykonania i odpowiednich materiałów, stawia także na ciekawe nazwy. Od lat jest w tym niezwykle kreatywny. „Lubię jak nazwy mają swoje drugie znaczenie. Nie bez powodów w naszej ofercie jest również kolekcja Uczucia. Sekrety są związane z serią produktów ” sekretnych ” Każdy z nas ma pewne sekrety, które skrywa głęboko w swoim wnętrzu. Chciałabym, aby ludzie się ich nie bali. Zaakceptowali i pokochali je. Żyli z nimi na co dzień.” Mówi Joanna Gacek-Sroka, właścicielka marki. „PROPS to nie tylko sklep, w którym kupisz dla siebie nowe dodatki. To ma być przestrzeń dla kobiet, w której się wspieramy, rośniemy w siłę i kochamy przede wszystkim siebie. 

Cała kolekcja dostępna jest już w sklepie: https://www.props.com.pl/kategoria-produktu/torba-na-laptopa/

Autor: Ewelina Salwuk-Marko

Fotografia Weronika Malczyk

Makijaż: Nora Wolniewicz

Stylizacja: 20inlove

Produkty: PROPS

Share