Drewniana mapa świata do domu

Drewniana mapa świata

Urządzasz swoje mieszkanie i szukasz czegoś nietuzinkowego? A może zastanawiasz się nad zakupem wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby? W obu przypadkach drewniana mapa świata sprawdzi się rewelacyjnie! Czym jest mapa 3d na ścianę i jakie ma zalety? Wystarczy, że zatrzymasz się na kilka minut i zapoznasz ze światem. Dosłownie.

Mapy świata w wielu rozmiarach

Szukanie prezentu często spędza nam sen z powiek. Co kupić, aby się wyróżnić? W końcu ile razy można komuś wręczać kosmetyki, płyty, książki czy gadżety z gatunku elektroniki i agd? Wówczas dobrą odpowiedzią mogą być drewniane mapy świata w formie 3d, prezentujące szerokie spektrum naszego globu. Stanowią one wspaniałą dekorację na ścianę, a także potrafią być niezwykle praktyczne. Drewniane mapy na ścianę powstają ze sklejki oklejowej o grubości 6 lub 12 centymetrów. Jest to drewno bardzo trwałe i solidne, dlatego drewniana mapa posłuży Ci przez wiele lat. Dostępne są drewniane mapy Polski, drewniane mapy Europy oraz drewniane mapy Świata, na których widać detale tj. granice administracyjne, granice województw, granice państw oraz nazwy poszczególnych krajów.

Co istotne nazwy mogą występować zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Sama sklejka dostępna jest w czterech różnych kolorach: naturalnym, orzechowym, dębu oraz palisandra. Drewniana mapa świata składa się z kilku elementów tj. element główny, małe wyspy, instrukcji montażu oraz szablonu. Drewniane mapy dostępne są w wielu rozmiarach m.in. 80×60, 150×120, 120×100 czy 100×80, ale są one zależne od modelu jaki wybierzesz. Mapy świata sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu – pokoju, sypialni. Są to ozdoby bardzo oryginalne i piękne, a dzięki zastosowaniu drewna także ciepłe i stylowe.

Zalety drewnianych map na ścianę

Drewniana mapa świata to nie tylko ozdoba. Posiada ona wiele różnorodnych zalet. Jest trwała, naturalna i oryginalna. Spełnia takie funkcje jak:

  • dekoracyjną
  • edukacyjną
  • informacyjną
  • estetyczną
  • prezentową

Zakupiona do domu drewniana mapa świata podkreśli naszą wyjątkowość oraz wskaże na ciekawość świata. A jeśli myślimy o sprezentowaniu jej innemu wielbicielowi podróży, może on odznaczać na niej zwiedzone punkty za pomocą np. kolorowych pinezek.

Poproszę więcej drewna

Drewno jest tworzywem bardzo atrakcyjnym. Szukając pomysłu na drewniane gadżety warto również zastanowić się nad kupnem stylowego drewnianego zegara lub praktycznej drewnianej podstawki. Taka drewniana podstawka pod talerz może być grawerowana lub występować w wielu różnych kolorach. Nada się właściwie do każdego pomieszczenia – kuchni, jadalni, salonu. Ponieważ wykonana jest z drewna, jest naturalna i prezentuje się znacznie lepiej niż plastikowa podstawka pod talerz. Do jej zalet można zaliczyć również estetkę, trwałość, ochronę przed ciepłem i zabrudzeniami i dużą ozdobność. Można na niej położyć nie tylko talerz, ale również wazon.

Wszelkie produkty tj. drewniana mapa świata, podstawka pod talerz czy zegar – wszystkie wykonane z wysokiej jakości drewna – sprawdzą się w Twoim domu. Wystarczy tylko po nie sięgnąć!

Artykuł sponsorowany

Share