Ekskluzywna sesja Omeny Mensah w Iperium Kobiet


– Moja egzotyka kiedyś była dla mnie zmorą. Dziś mam wysokie poczucie własnej wartości i traktuję to jako korzyść, bo jestem zauważalna i mogę to wykorzystywać w dobrych celach, takich jak działalność charytatywna. –  mówi w rozmowie z Imperium Kobiet – prezenterka telewizyjna Omenaa Mensah.

Ekskluzywna sesja Omeny Mensah

Piękna pogodynka w najnowszym, wakacyjnym wydaniu Imperium Kobiet opowiada o tolerancji, swojej najnowszej książce „Gorzka czekolada”, a także zdradza jaki mężczyzn lubi:

– Zawsze chciałam poznać faceta, który byłby podobny do mnie, ponieważ posiadam bardzo dużo cech męskich i to przekłada się na moje życie zawodowe. Lubię silnych mężczyzn. Najlepszy partner to taki, na którego zawsze mogłabym liczyć. Chciałabym mieć świadomość tego, że wesprze mnie w każdej sytuacji, nawet wtedy, kiedy powinie mi się noga. Do tej pory było odwrotnie.- wyznaje w rozmowie z Iloną Adamską, redaktor naczelną ekskluzywnego kwartalnika.

Ekskluzywna sesja Omeny Mensah w Iperium Kobiet (5)

Do wywiadu odsyłamy na www.ikmag.pl, a  tymczasem obejrzyjcie piękne zdjęcia z sesji dla Imperium Kobiet autorstwa Katarzyny Paskudy.

materiały prasowe

Share