Sarah Stage urodziła – zobaczcie jak wyglądała w ciąży

Była w ósmym miesiącu ciąży i kompletnie nie było tego widać. Miała sześciopak na brzuchu i małe zaokrąglenie. Internauci podzielili się na tych co myślą: „super wygląda”, „jej ciało”, „ale figura” i na tych co „zwariowała” i „krzywdzi dziecko”. Sarah Stage to popularna modelka i miłośniczka fitness i siłowni.  Pierwsze zdjęcia, które pojawiły się w sieci rozbudziły niemałą dyskusję. 30-latka (okrzyknięta ciężarną modelką z „sześciopakiem”) w ciąży przytyła w sumie 9 kg. Dziecko urodziło się z wagą 3,8 kg i mierzył prawie 56 cm.

To, że wygląda na chudą na Instagramie nie znaczy, że jej dziecko źle rośnie – mówiła jedna z lekarek w rozmowie z ABC News.

Jeśli jej dziecko ma odpowiednią wagę, a ona przytyła typowo dla tego okresu ciąży, to jest to medycznie do przyjęcia. W kwestii swojej wagi głos w kilku wywiadach zabrała także sama modelka. – Jeśli tylko dziecko jest zdrowe i mama jest zdrowa, nic więcej się nie liczy – przekonuje Sarah.

Jej syn James urodził się we wtorek, 14 kwietnia Zobaczcie zdjęcia z Instagrama modelki.

 

Back & ribs hurt 😿 but only a week left & it will all be worth it 😽 #39weeks tomorrow (and this will probably be the last prego selfie FINALLY)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🍔SARAH STAGE🍔 (@sarahstage)

Yaaaa my birthday dress came today from @ashleylaurenme🎂#ASHLEYlauren #TEAMfabulous #35weeks Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🍔SARAH STAGE🍔 (@sarahstage)

With my preggo babe @thevitas Can’t wait to meet your little angel this weekend!!! #35weeks & #39weeks #WhereTheSunTho

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🍔SARAH STAGE🍔 (@sarahstage)

Thanks for shooting my maternity pics @krishphotos #35weeks 🐰 (TAN: @bondisands) Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🍔SARAH STAGE🍔 (@sarahstage)

9 days old today 🍼 PHOTO: @funkyfreshkids14 #JamesHunter #Ninja #postpartum

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🍔SARAH STAGE🍔 (@sarahstage)

Share