Farbotka For Kids

Ten rok w modzie to nasycenie barw, burza kolorów i wszechobecne motywy etniczne. Wybiegi zapełniły się modelkami osnutymi w geometryczne wzory, jakby zabrane żywcem z Czarnego Lądu. Marka Farbotka od lat kreuje folklor w modzie, stawia przy tym szczególnie na słowiański haft. Najnowsza kolekcja projektantki idealnie wpisuje się w najnowsze trendy etno, a przy tym pozostaje wierna wypracowanemu przez lata stylowi.

Kolekcja FarFun doczekała się uroczej sesji zdjęciowej w plenerze. Niech nie dziwi nas wiek modelek, bowiem torebki FarFun zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych wielbicielkach mody. Haftowane torebki dla dziewczynek pasują do atmosfery sielskiego wypoczynku oraz nieskrępowanej zabawy na łonie natury. Farbotka swoją nowatorską kolekcją dyskretnie kształtuje gust nowego pokolenia…

FarFun to małe, zgrabne torebki na długim pasku, który zapewnia wygodę. Zamykana na magnes klapka ozdobiona została fantazyjnym, wyszywanym wzorem. Kształtem przypomina koniczynę, nawiązując do tradycyjnego haftu z białoruskiego rusznika. Kolory aplikacji to intensywne odcienie różu, fioletu, zieleni, niebieskiego, jak również klasyczna biel. Kolekcję uszyto z materiałów o wysokim standardzie jakości, z dbałością o wykończenie w każdym detalu. Każda torebka ozdobiona jest charakterystycznym dla marki chwościkiem w odpowiedniej tonacji kolorystycznej.

Dziewczynki lubią naśladować swoje mamy, zwłaszcza jeśli chodzi o ubiór. Kolekcja FarFun zapewnia możliwość spełnienia tego dziecięcego pragnienia. Torebki FarFun stanowią wspaniałe wykończenie stroju młodej damy, której zależy na delikatnej elegancji w lekkim, dziewczęcym stylu. Cała kolekcja jest dostępna na firmowej stronie marki www.farbotka.pl.

sesja 1 sesja 2 sesja 3 sesja 4 sesja 5

torebki

 

Share