Fashion Meeting – modne i unikalne prezenty na święta

Widzimy się już po raz 23-ci! Fashion Meeting Pop Up Store – Kupuj Świadomie (www.fashionmeeting.pl) to już kultowe targi na Dolnym Śląsku, znane i cenione od lat. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15 grudnia w Hali IASE przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu. Nie możecie tego przegapić! Targi będą jednym z wydarzeń wielkiego festiwalu odbywającego się pod hasłem „Kupuj Świadomie na Święta”, w którym udział weźmie 150 wystawców.

WSTĘP BEZPŁATNY

Kupuj Świadomie na Święta

#KupujŚwiadomie na Święta

W obecnych czasach mówi się bardzo dużo o świadomych i przemyślanych zakupach. Tym samym targi Fashion Meeting zwracają uwagę na problemy z konsumpcjonizmem, wspierają rodzime małe firmy, które tworzą projekty najwyższej jakości. Nie są to zwykłe „sieciówkowe” propozycje na jeden sezon. Kupując od wybitnych polskich twórców, masz gwarancję otrzymania towaru z najwyższej półki, który posłuży Ci przez długie lata. To tutaj odnajdziesz sweter, sukienkę czy tunikę, która sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom. Świadomość kupowania najlepszego towaru w rozsądnej cenie od rodzimych firm jest zawsze wysoko ceniona.

Kupuj Świadomie na Święta

Targi dają Ci także możliwość porozmawiania z autorami projektów, możesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tkanin czy powstania danego produktu. Taką możliwość zyskujesz tylko na targach Fashion Meeting, które są częścią Xmas Market.

A czy Ty jesteś świadomym konsumentem?

Zastanawiasz się jak być świadomym konsumentem? Otóż, to bardzo proste. Każdy Twój wybór musi być odpowiednio przemyślany. Na podjęcie decyzji składa się kilka czynników:

– czy produkt jest ręcznie robiony i wykonany z wysokiej jakości materiału? (czytamy metki),

– czy produkt ma w sobie coś wyjątkowego?

– czy są pojedyncze lub krótkie serie?

– czy posłuży dłużej niż jeden sezon?

Jeśli odpowiedzi są twierdzące, Twoje zakupy są świadome. W dzisiejszych czasach, mechanizmy rynku działają tak, aby kupić rzecz, założyć ją kilka razy, wyrzucić po krótkim czasie (najczęściej ze względu na uszkodzenia) i kupić następną. Świadomy konsument kupuje rzeczy, które posłużą mu przed długi okres czasu.

Kupuj Świadomie na Święta

Co odnajdziemy na targach?

Na targach znajdziemy absolutnie premierowe kolekcje, prosto spod igły, a wśród nich najlepsze i modne pomysły na prezent dla całej rodziny. Unikalną i niebanalną, ręcznie szytą odzież, między innymi: płaszcze, kurtki, sukienki, bluzki, koszulki. Fani pięknej biżuterii damskiej i męskiej również będą usatysfakcjonowani.  Do tego niespotykane dodatki i akcesoria (torebki, paski, nerki, worki), ciepłe, ręcznie robione czapki, szaliki i kominy. Obecni będą także projektanci mody dziecięcej, którzy zaprezentują swoje spojrzenie na zimowe i świąteczne ubrania dla Waszych pociech, jak również projekty wykonane z najlepszych tkanin, także tych ekologicznych.

Kupuj Świadomie na Święta

Równolegle z targami Fashion Meeting w Hali IASE odbędą się wydarzenia towarzyszące, które współtworzą wielki festiwal piękna, zdrowia, prezentów, unikalnego wzornictwa, sztuki, pysznego jedzenia i świadomych zakupów. Tymi wydarzeniami będą: Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty, Xmas Market, Strefa Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji, Dzika Uczta Przedświąteczna – zlot restauracji, podczas której oryginalne najlepsze koncepty restauracyjne nakarmią wszystkich głodomorów.

Dołącz do wydarzenia i przyjdź na targi Fashion Meeting. Wstęp bezpłatny!

www.facebook.com/events/310401372957958

www.fashionmeeting.pl


Kiedy?
14-15 grudnia 2019 w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Hala IASE, Wrocław, ul. Wystawowa 1

W dniach 14 i 15 grudnia w Hali IASE odbędą się również inne wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy, a na wszystkie wstęp jest bezpłatny:

– Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty – gdzie możecie poznać i kupić najlepsze, ekologiczne i zdrowe kosmetyki dla całej rodziny.

www.targinaturalbeauty.pl

www.facebook.com/events/543463423135648

– Xmas Market – festiwal prezentów – W tej części odnajdziecie nietuzinkowe i zaskakujące prezenty dla całej rodziny. Polskie marki, produkty hand made.

www.xmasmarket.pl

www.facebook.com/events/501339490455102

– Strefa Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji
– to prawdziwa gratka dla miłośników grafiki i sztuki.

www.targiplakatuiilustracji.pl

www.facebook.com/events/69921900198431

HYGGE Festiwal Szczęścia i Prezentów – wydarzenie inspirowane duńską filozofią szczęścia.  Odnajdziecie niesamowite, ciepłe i rodzinne inspiracje na prezenty dla najbliższych.

www.hyggefestiwal.pl

www.facebook.com/events/710589819426401

– Dzika Uczta Przedświąteczna – zlot restauracji, które zaoferują pyszności z całego świata, międzynarodowe spojrzenie na świąteczne dania i coś na wynos na wyjątkowy prezent lub świąteczny stół.

www.dzikauczta.pl

www.facebook.com/events/520401355184355

– Strefa Warsztatów DIY

www.facebook.com/events/713660315789678

Organizatorzy:

Fashion Meeting, Natural Beauty, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Xmas Market, Hygge Festiwal, Dzika Uczta

Patronat:

Wrocław – Miasto Spotkań

Patroni medialni:

Radio ESKA, Wroclaw.pl, AVANTI,  AVANTI24.PL,  Imperium Kobiet, be-art, Feszyn.com, Modna Ulica, Kocham Wrocław, tuWroclaw.com, dlaStudenta.pl

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Czy lepiej wybrać lampy do salonu w stylu retro, czy…