Feromony Pheroamore – kolekcja dla kobiet i dla mężczyzn

Feromony to lotne substancje wydzielane przez ciało każdego człowieka. Służą do biologicznej, niewerbalnej komunikacji i oddziałują na naszą podświadomość. Jak wskazuje sama nazwa (z gr. ferein, horme – czyli niosący pobudzenie) to bezwonne związki z grupy alkaloidów i steroidów, które pobudzają umiejscowiony w nozdrzach organ lemieszowo-nosowy (VNO), aktywując tym samym obszary mózgu odpowiedzialne za pobudzenie seksualne, pożądanie czy rozmowność i dobry nastrój.

Feromony należą do grupy związków infochemicznych, przekazują informację o płodności, gotowości do rozrodu, a także statusie społecznym (jednostki dominujące). Ich działanie potrafi kusić, przyciągać, wzmagać dobry nastrój, dodając nam pewności siebie i poprawiając samoocenę oraz podnosząc atrakcyjność. Chcesz zapomnieć o swoich kompleksach? Koniczenie sprawdź najnowszy hit rynkowy – feromony Pheroamore, które zostały stworzone wraz z wyjątkowo uwodzicielskim dodatkiem zapachowym. Ich kosząca moc z pewnością pomoże Ci w relacjach romantycznych i społecznych.

Feromony Pheroamore

Pheroamore to feromony zapachowe dostępne w wersji damskiej i męskiej. To wyjątkowy, podręczny flakon, który można mieć zawsze przy sobie i wykorzystać przy każdej nadarzającej się okazji – spotkanie towarzyskie, negocjacje biznesowe, randka, uroczysta kolacja czy impreza. Bez względu na okoliczności, feromony pomogą Ci poczuć się lepiej we własnej skórze. Zapomnij o swoich kompleksach i byciu na boku, przyciągnij wzrok najatrakcyjniejszych osób i bądź w centrum uwagi w każdej sytuacji. Przejmij kontrolę nad przebiegiem wydarzeń. Zasługujesz na to!

Pheroamore – zapach który uzależnia

Zapach Pheroamore to wyjątkowa kompozycja, oparta o ambrę i cedr – w wersji damskiej dodano do niej m.in. wanilię i bergamotkę, a wersji męskiej piżmo i nuty morskie. Perfumy z feromonami Pheroamore są idealnym rozwiązaniem dla każdej osoby, która wie czego chce od życia, lubi być w centrum uwagi i z łatwością nawiązywać nowe relacje. Poprawa nastroju, zwiększona rozmowność i aura pożądania nada nutę pikanterii i pobudzi do działania bez względu na kontekst sytuacji. 

Końcówka-roll on ułatwia aplikację na skórę. Feromony należy nakładać na szyję i nadgarstki (najcieplejsze miejsca ciała). Wydajność i intensywne działanie Pheroamore pozwala na aplikację 1-2 kropli, aby cieszyć się pełnią działania nawet przez 10 godzin. To wyjątkowo trwały i mocny produkt, który pomoże Ci czerpać z życia garściami! Postaw na nową jakość randek i spotkań towarzyskich z Pheroamore!

Źródło: https://sklep-feromony.pl

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Jak wygląda wykonanie tego rodzaju dekoracji naściennej i jakie są…