Ilona Adamska w ognistej czerwieni od marki Maare – na Gali Diamentów Kobiecego Biznesu

Ilona Adamska w kreacji marki Maare

Ponad 350 osób pojawiło się 11 października w modnym warszawskim klubie LOFT44 na finale 3. edycji plebiscytu Diamenty Kobiecego Biznesu 2019 połączonego z 4. urodzinami magazynu Law Business Quality. Wieczór uświetnił występ zespołu Blue Café, Darii Adamczewskiej i aktorki Pauliny Janczak. 

Plebiscyt „Diamenty Kobiecego Biznesu” z roku na rok zyskuje coraz większy rozgłos, o czym świadczy rekordowe zainteresowanie tegoroczną edycją. 

Gościem honorowym wydarzenia była ceniona psycholog Katarzyna Miller. 
Redakcję naszego portalu Feszyn.com. zainteresowała kreacja w której pojawiła się redaktor naczelna Law Business Quality, pomysłodawczyni Gali – Ilona Adamska. Zapytaliśmy Ilonę o piękną sukienkę od której nie można było oderwać wzroku. 
– Od zawsze wspieram polskie marki, polskich projektantów. Również i tym razem postawiłam na polską firmę. Na gali pojawiłam się w sukience marki Maare, producenta odzieży z Białegostoku.

Suknia z mocną zarysowaną talią idealnie podkreśliła figurę Ilony, a delikatne kolczyki dodały subtelności całej stylizacji. 
Jak się dowiedzieliśmy Ilona pojawiła się na evencie w kolczykach własnej marki, którą od września współtworzy ze swoją wspólniczką Lilianą Choromańską. Oficjalna premiera nowej kolekcji – w listopadzie. 
– Pierwotnie marka miała nazywać się Lilon (skrót od naszych imion), ale stwierdziłyśmy, że faktycznie może być mylona z inną znaną już marką biżuteryjną. Ponieważ obie z Lilą kochamy Włochy, zwłaszcza Toskanię, to nazwałyśmy markę „Lacrime D’oro” co w tłumaczeniu z języka włoskiego oznacza złote łzy (np. szczęścia). 

O makijaż i włosy Ilony zadbała jedna z najlepszych polskich wizażystek – Kasia Sujka, na co dzień pracująca z topowymi gwiazdami polskiego show-biznesu. 


fot. Paweł Wodzyński 

Share