Jak dobrać odpowiednie skarpetki do trampek?

skarpetki męskie

Trampki to bardzo popularny rodzaj obuwia. Każdy jednak wie, że trzeba wybrać do nich odpowiednie skarpetki. Jest to zadanie tylko z pozoru łatwe. W istocie należy pamiętać o kilku bardzo istotnych zasadach. Warto pamiętać o trendach, ale także zwracać uwagę na uniwersalne zależności modowe. Skarpetki to ważny element stylizacji. Podpowiadamy, jak odpowiednio dobrać je do trampek.

W jaki sposób dobierać kolory?

W przypadku skarpetek i butów kolorystyka jest niezwykle ważna. Wiele osób jednak nie ma wiedzy na temat tego, w jaki sposób łączyć kolory. Lepiej postawić na kontrasty, czy raczej na dopasowane barwy? Wiele zależy od indywidualnych przekonań, pamiętajmy jednak o kilku zasadach. Istnieje wiele propozycji tego, jak dopasować kolor skarpet do trampek. Często spotykamy się z tradycyjnym sposobem, który zakłada dobieranie jak najbardziej pasujących do siebie kolorów. Tym samym do bordowych trampek dobieramy czerwone skarpetki i tym podobne. 

Coraz częściej jednak stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które polegają na łączeniu trampek z wielokolorowymi skarpetkami, takimi jak te z oferty sklepu Many Mornings. Obecnie coraz częściej możemy spotkać osoby, które łączą intensywnie kolorowe trampki z kontrastującymi skarpetkami. Jest to ciekawy i popularny trend, który pozwala bardzo skutecznie wyróżnić się z tłumu. Ciekawym rozwiązaniem są skarpetki pozornie nie do pary. Utrzymane w tej samej stylistyce, ale jednocześnie różne skarpetki do trampek pozwalają na sporządzenie ciekawych stylizacji, które doskonale sprawdzą się w połączeniu z butami.  

Krótkie, czy długie skarpetki?

Bardzo istotna jest długość skarpetek, które zamierzamy dopasować do trampek. W sklepach takich jak Many Mornings możemy znaleźć zarówno długie, jak i krótkie wersje kolorowych skarpetek. Które z nich będą bardziej pasowały do trampek? Wiele zależy od tego, jakie funkcje mają pełnić skarpetki w naszej stylizacji. Jeżeli przede wszystkim zależy nam na wygodzie i praktycznych aspektach dobrze jest wybrać stopki. Jeżeli jednak zależy nam na tym, aby skarpetki były widoczne, dobrze jest wybrać nieco dłużą wersję. Wybór skarpetek o ciekawych wzorach, nawet tych pozornie nie do pary z pewnością przyciągnie spojrzenia przechodniów i podkreśli nasz indywidualny styl. 

Skarpetki sięgające za kostkę to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wyróżnić się z tłumu i w ciekawy sposób podkreślić swoją stylizację. Jeżeli jednak pragniemy wyłącznie wygody, komfortu i funkcjonalności możemy wybrać stopki lub skarpetki przed kostkę. 

skarpetki do trampek

Dbaj o oryginalność i przełamuj schematy

Tradycyjnie skarpetki zakładane do trampek były utrzymane w dopasowanych do siebie kolorach. Często stosowano po prostu stopki, które zupełnie nie były widoczne spod butów. W nowoczesnych stylizacjach coraz bardziej ceni się jednak oryginalność i indywidualizm, dlatego wiele osób wybiera długie kolorowe skarpetki, które są nie tylko praktycznym elementem garderoby, ale także prawdziwą ozdobą. Skarpetki w intensywnych barwach, które niekoniecznie muszą do siebie pasować to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich nowoczesnych osób, pragnących  wyróżnić się z tłumu.

W sklepach, takich jak Many Mornings, znajdziemy niemal nieograniczony wybór skarpetek, które świetnie sprawdzą się w zestawie z trampkami. Możemy łatwo dopasować je do naszych indywidualnych potrzeb. 

Artykuł sponsorowany

Share