Ubierz swój telefon w drewno. Drewniane etui na telefon

Plastikowe, skórzane, czy silikonowe – to najczęściej spotykane etui na telefon. A gdyby tak sięgnąć do natury i osłonić swój smartfon drewnem? Drewniane etui na telefon – najmodniejszy trend tego sezonu.

Etui jest nieodzownym akcesorium do telefonu. To stosunkowo niedroga, ale trwała inwestycja, która pozwala uchronić urządzenie warte kilka tysięcy. A wraz z nim zgromadzone na nim dane: ważne numery kontaktowe i często jedyne pamiątki z wakacji, jakimi są zdjęcia. Jednak poza nieocenioną funkcją praktyczną, etui to także sposób na wyróżnienie się z tłumu innych użytkowników telefonów. Z tego powodu często przykładamy dużą wagę do wyboru tego gadżetu. Tak aby pasował do naszej osobowości, a jednocześnie był nieszablonowy i przykuwał uwagę.

Moc drewnianego etui

Bogaty wybór etui drewnianych etui znajdziemy w sklepie Wood Shophttps://wood-shop.pl/pol_m_Etui-na-telefon-243.html. Właściwości drewna sprawiają, że drewniane etui na telefon są lekkie, co z pewnością ucieszy każdą posiadaczkę dużej, wypchanej torby, w której każdy dodatkowy ciężar jest niemile widziany. Poza tym drewno jest bardzo trwałe – w sprzyjających warunkach jego żywotność to całe wieki. Nie musimy obawiać się, że przy najmniejszym uderzeniu plastikowa obudowa odłamie się, a wraz z jej uszkodzeniem ucierpi nasz telefon. W ofercie znajdziemy oryginalne drewniane obudowy do większości modeli smartfonów. Takich topowych producentów jak Apple np. etui iPhone 8, Samsung czy Huawei.

Drewno, które wyróżnia

Jeśli pragniemy wyróżniać się od innych, trudno o bardziej niepowtarzalny produkt niż ten wykonany z drewna. Faktura drewna, barwa, a przede wszystkim układ słojów są efektem naturalnych procesów, nie do odtworzenia w produkcji przemysłowej. Kupując drewniane etui zyskujesz pewność, że nikt inny nie będzie miał identycznego modelu (nawet jeśli też zdecyduje się na drewniane etui). Wśród różnorodnych wzorów i odcieni drewna znajdą coś dla siebie zarówno panowie, jak i panie.

Drewno – najbardziej ekologiczny surowiec

Jeśli bliskie są Ci zagadnienia ekologii a w codziennych wyborach konsumenckich zwracasz uwagę na dobro środowiska naturalnego, wyroby z drewna są najlepszą alternatywą. Po pierwsze, przewaga drewna nad innymi surowcami to jego odnawialność. Odnawialne zasoby (woda, gleba, energia słoneczna, lasy) to takie, które przy odpowiednim i odpowiedzialnym gospodarowaniu nie ulegną wyczerpaniu. Drewno jest jednym z takich odnawialnych zasobów.

Po drugie, wytwarzanie drewna jest stosunkowo nieinwazyjne i przyjazne dla środowiska. I nie mamy tu na myśli wyłącznie kwestii pozyskiwania naturalnych zwierzęcych skór. Wiele osób odrzuca skórzane produkty z powodów etycznych. Ale przemysłowej produkcji sztucznych materiałów. Tzw. „ekoskóra” wykonywana jest z surowców ropopochodnych i jest trudno biodegradowalna. Tworzywa sztuczne (z których między innymi produkowana jest większość etui do telefonów) rozkładają się setki lat (np. plastikowa reklamówka – 400 lat), a niektóre produkty wykonane z plastiku mogą rozkładać się nawet 1000 lat.  Mówiąc wprost – drewniane etui jest najbardziej proekologicznym gadżetem do telefonu.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Trampki to bardzo popularny rodzaj obuwia. Każdy jednak wie, że…