Jaki upominek będzie odpowiedni na dzień matki?

dzień matki

W gronie najbliższych osób w naszym życiu są rodzice, a przede wszystkim mama. To właśnie 26 maja w Polsce obchodzimy Dzień Matki, a w związku z tym wiele osób zastanawia się nad uczczeniem tego święta i wręczeniem swoim mamom prezentów.

W tym celu warto przez moment zastanowić się nad tym, jaki upominek zadowoliłby naszą mamę — zazwyczaj jest to bukiet kwiatów i inne drobne prezenty. Za niezwykły trud włożony w przygotowanie nas do życia i lata wychowania należałoby przygotować przemyślany prezent, odzwierciedlający naszą wdzięczność. Wiele oryginalnych rozwiązań proponuje Ferrero Rocher na swojej stronie internetowej. Można tam znaleźć sposoby własnoręcznego przygotowania upominków oraz artykuły na temat gotowych prezentów z oferty Ferrero Rocher. 

Jaki upominek będzie odpowiedni na Dzień Matki? 

Nie ulega wątpliwości, że żaden prezent nie zastąpi wspólnie spędzonego czasu i z pewnością to właśnie on byłby najlepszym upominkiem dla naszej mamy. Mimo to warto mieć w zanadrzu pomysłowy podarunek.

  • wiele osób decyduje się na zakup biletów lub vouchera do kina, który będzie można wykorzystać w dowolnym momencie i wybrać odpowiedni film. Jest to niewątpliwie oryginalny pomysł, aktywizujący nasze mamy i pozwalające na obejrzenie najnowszych produkcji ukazujących się w kinach;
  • jedną z wielu alternatyw jest z pewnością zakup pudełka czekoladek, stanowiącego uniwersalny prezent akurat na tego rodzaju okazje. Obecnie na rynku znajduje się wiele atrakcyjnych bombonierek z czekoladkami, pralinami, czy unikatowymi, chrupiącymi wafelkami z nadzieniem;
  • bon na zabiegi kosmetyczne także byłby właściwym wyborem. Zapewni naszym mamom poprawę samopoczucia w odprężającej atmosferze;
  • jeżeli decydujemy się na droższy zakup, to z pewnością jednym z najbardziej uniwersalnych upominków jest biżuteria. Tutaj należałoby się zastanowić nad gustem naszej mamy, ponieważ nie każdy przedmiot pasuje do jej obecnej stylizacji. Należy także pamiętać, że taki prezent związany jest z dużymi wydatkami — jeżeli nie posiadamy odpowiedniego funduszu na ten cel, powinniśmy zrezygnować z zakupu niskiej jakości biżuterii;
  • wbrew pozorom oryginalnym pomysłem jest zakup kosza z ciętymi kwiatami. Można w nim umieścić róże, tulipany lub inne kwiaty, pasujące do upodobań naszych mam. Taki upominek można przekazać osobiście albo przy pomocy specjalnej poczty kwiatowej, coraz bardziej popularnej w Polsce. 

Oprócz wymienionych tu inspiracji warto zajrzeć na stronę Ferrero Rocher, na której znajdują się pomysły na prezenty w formie DIY (https://inspiracjeferrero.pl/nasze_artykuly/wyjatkowe-chwile-w-prezencie/)

Zrób to sam z Ferrero Rocher

Cena prezentu nie ma aż tak dużego znaczenia, ponieważ najczęściej nasze mamy doceniają oryginalność, pomysłowość i umiejętność wyłamania się z obowiązujących konwencji. Dlatego warto zastanowić się nad wykonaniem własnego upominku na Dzień Matki. Wszelkie inspiracje można znaleźć na stronie Ferrero Rocher. 

Artykuł sponsorowany

Share