Jamie Dornan jako Christian Grey

Od kilku miesięcy trwały spekulacje na temat obsady do ekranizacji jednej z najpopularniejszych książek ostatnich lat „Pięćdziesiąt twarzy Greya” E.L. James. W internecie krążą różne zwiastuny  filmu z przeróżnymi aktorami. To wszytko powoduje zamieszanie  i niesamowity rozgłos wobec samej produkcji.  Fanki trylogii nie mogą doczekać się już ekranizacji powieści, która zmieniła ich punkt widzenia na doznania seksualne.

Najbardziej frywolna, erotyczna i odważna książka doczekała się pierwszych zdjęć do filmu w Vancouver. Reżyserką filmu jest Sam Taylor-Johnson mało znana i jak dotąd nie mogąca pochwalić się wieloma produkcjami, czy „Pięćdziesiąt twarzy Greya” przysporzy jej sławy ?

Główne role zostały już obsadzone.  Jamie Dornan ( model znany z kampanii Calvin Klein) zagra słynnego, seksownego, przystojnego i wyuzdanego Christiana Greya. Natomiast pannę Anastazja Steele zagra Dakota Jonhson – aktorka znana przeważnie z ról 3-planowych.

Pojawiła się też informacja o tym, że producenci planują nagrać dwie części „Pięćdziesiąt twarzy Greya” – jedną bardziej delikatną, drugą z potężną dawką seksu.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 13 lutego 2015 roku.

Jak podoba Wam się obsada filmu ?

50 twarzy greya (4)50 twarzy greya (2)50 twarzy greya (1)50 twarzy greya (4)50 twarzy greya (3)50 twarzy greya (2)

Czy podoba Ci się obsada do filmu "50 twarzy Greya"?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

fot. www.jamie-dornan.org

Share