Jedno urządzenie, wiele zastosowań – laser frakcyjny iPixel

Naprawdę niewiele urządzeń może stanowić konkurencję dla lasera frakcyjnego iPixel. Jego szerokie zastosowanie sprawia, że pomaga uporać się z najczęstszymi problemami skórnymi, a także jest niezwykle skutecznym zabiegiem przeciwstarzeniowym. Do tego dochodzi krótki czas rekonwalescencji po zabiegu. Sprawdź, jakie cuda może wyczarować na Twojej skórze.

Moc kilkudziesięciu mikrowiązek

Marzysz o gładkiej, jędrnej skórze bez śladu rozszerzonych porów i niedoskonałości? A może posiadasz blizny, których chciałabyś się pozbyć lub zmarszczki? W każdej z tych sytuacji zastosowanie znajdzie laser frakcyjny Alma Harmony iPixel. Jest to niezwykłe urządzenie, a zastosowane w nim nowoczesne technologie umożliwiają skuteczną walkę z całym wachlarzem skórnych problemów.

laser frakcyjny iPixel

Jak to możliwe? Ipixel jest to laser ablacyjny, czyli swoim działaniem narusza warstwę zewnętrzną naskórka. Technologia, którą zastosowano w tym laserze, to najnowocześniejsze odkrycie kosmetologii. Jedna wiązka lasera została tu zastąpiona zespołem kilkudziesięciu mikrowiązek. Penetracja naskórka i skóry właściwej jest tutaj dobrze kontrolowana, ale jednocześnie niezwykle dokładna i głęboka. Światło lasera jest tutaj też precyzyjnie aplikowane, co dodatkowo podnosi skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu. Specjaliści J’adore Instytut w Krakowie oraz Warszawie mogą pochwalić się szeregiem pozytywnych efektów tego zabiegu. 

Błyskawiczna poprawa kondycji skóry

Na efekty laseroterapii przy użyciu urządzenia iPixel nie trzeba długo czekać. W wyniku przenikania w skórę światła lasera następuje bowiem odparowanie wody z komórek – te stare ulegaj zniszczeniu, przez co następuje intensywne złuszczenie i wygładzenie cery. Jednocześnie matryca iPixel posiada pod tym względem wyjątkowe właściwości – doprowadza do powstania w skórze mikrourazów termalnych, przy czym część tkanek zostaje nienaruszona. Pobudzają one skórę do szybszej naprawy poprzez jej intensywną stymulację.

laser frakcyjny iPixel

Na jakie efekty można liczyć?

Przede wszystkim laser frakcyjny to świetny sposób na ekspresową poprawę ogólnej kondycji skóry. Jest bezkonkurencyjny w redukcji zaskórników i usuwaniu niedoskonałości, a także zwężeniu porów. IPixel skutecznie usuwa blizny i przebarwienia, jak też silnie odświeża i wygładza skórę jako intensywny peeling laserowy. To również niezastąpiony sposób walki ze zmarszczkami i oznakami starzenia się skóry.

Ekspresowe gojenie, niewielki dyskomfort

Osoby, które oczekują naprawdę szybkich efektów, na pewno ucieszy fakt, że widoczną poprawę wyglądu skóry można osiągnąć już po pierwszym zabiegu z iPixel, który możesz wykonać w prestiżowych klinikach medycyny estetycznej np. w J’adore Instytut w Krakowie lub Warszawie. Najlepiej jest jednak przeprowadzić całą serię zabiegów – od 3 do 5, które wykonuje się w odstępach 2-4 tygodniowych. To, ile będzie dokładnie potrzebnych przy danym rodzaju skóry i problemie, który chcesz zwalczyć, określi kosmetolog wykonujący zabieg.

Co ważne, sam zabieg nie jest bolesny, chociaż w jego trakcie można odczuwać wyraźne pieczenie. Regeneracja skóry trwa stosunkowo niedługo – jak na tego typu zabiegi – bo około miesiąca. Nie należy się też obawiać, że po użyciu lasera frakcyjnego, będziesz musiała długo czekać aż skóra się wygoi. Bezpośrednio po jego wykonaniu oczywiście cera będzie zaczerwieniona i ściągnięta. Następnie powinna delikatnie się złuszczać. Niezbędne jest wówczas intensywne nawilżanie oraz ochrona przeciwsłoneczna.

Połącz z innym zabiegiem i sprawdź efekty

Jeśli chcesz spotęgować efekty zabiegu laserowego iPixel, a także jeszcze bardziej odmłodzić skórę można dodać do niego inne profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Dobrym pomysłem będzie połączenie lasera frakcyjnego z innymi technologiami laserowymi, choćby Clearlift.

laser frakcyjny iPixel

Jest to laser nieablacyjny, który nie powoduje uszkadzania zewnętrznych warstw skóry, lecz wnika głęboko, aż po skórę właściwą. To niezwykle skuteczna metoda na walkę ze zmarszczkami i przywrócenie twarzy młodego wyglądu. Połączenie tych dwóch technologii sprawia, że skóra jest odbudowywana na każdym poziomie, w efekcie czego jest dogłębnie zregenerowana.

A gdyby tak dodać do lasera frakcyjnego „wampirzy lifting”?

Osocze bogatopłytkowe to jedna z najlepszych metod na szybki lifting i redukcję zmarszczek, którą pokochały gwiazdy i celebryci. Jeśli połączy się je laserem iPixel, masz gwarancję niezwykłych efektów i całkowitej odnowy skóry, jej zagęszczenia i totalnego wygładzenia. Zanim zdecydujesz się na jakikolwiek zabieg, najlepiej umów się na konsultację w profesjonalnym gabinecie kosmetologicznym. Gdzie? W J’adore Instytut w Warszawie lub Krakowie.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Rośliny i kwiaty to nieodzowny element "wyposażenia" wielu domów. Część…