Jesienne Kino na Obcasach w Multikinie Arkady

Wrześniowe KNO to przede wszystkim niezwykła historia Królowej Ludzkich Serc, którą zaprezentujemy na wielkim ekranie. A przed pokazem zapraszamy na spotkanie z trenerami fitness z klubu Pure Jatomi oraz królewskimi zapachami z perfumerii Frivole.

Infotix-KnO-24_wrzesnia-Diana (1)

„Diana” – Uwielbiana przez miliony, kochana przez jednego… Nominowana do Oscara Naomi Watts nie do rozpoznania w kolejnej znakomitej kreacji jako najsłynniejsza i najbardziej nieodgadniona kobieta końcówki XX wieku. Prawdziwa historia nieznanego romansu Księżny Diany, który trwał aż do jej tragicznej śmierci. Była podziwiana przez miliony ludzi na świecie, po śmierci stała się legendą. Jaka była naprawdę Królowa Ludzkich Serc?

Już od godziny 19:45 zapraszamy wszystkie Panie na hol przed salą nr 8 w Multikinie w Arkadach Wrocławskich na spotkanie z perfumerią Frivole – gościem potralu Wrocławianki  a przede wszystkim miejscem, które powstało z miłości do pięknych zapachów i zmysłowych kosmetyków. Nasi goście będą starali się, aby każda z Pań poczuła się jak po królewsku i mogła w tym dniu odpocząć i odetchnąć od codziennej gonitwy.

Przed pokazem Club Fitness Pure Jatomi zabierze również Panie w podróż do świata fitnessu. Dzięki prostym ćwiczeniom uformujemy swoje pośladki i uda, wzmocnimy i ujędrnimy ramiona oraz poznamy kilka ćwiczeń na płaski brzuch. Po takich ćwiczeniach żaden książę nam się nie oprze.

Ale to nie wszystkie atrakcje –  na Panie czeka spotkanie z nowymi  stylizacjami proponowanymi przez firmę Oriflame, a także konkursy z nagrodami.

Na wydarzenie zapraszają Krzysztof Majewski i Patrycja Barowicz

z Akademickiego Radia Luz 91,6 FM.    SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

UWAGA! KONKURS! DO WYGRANIA BILETY!!! na www.feszyn.com

konkurs diana

Share