Motyw panterki

Od niedawna zwierzęce wzory można podziwiać na światowych pokazach mody. Ubrania w panterkę będą modne także w tym sezonie.  Motyw ten powinien stanowić nieodłączny element naszej garderoby. Sukienki, żakiety, okulary, torby – dosłownie wszytko. Na szczęście można go ze sobą łączyć, stworzyć typowy  total look.

Możesz ubrać się w panterkę od stóp do głów, jednak z zachowaniem odpowiednich proporcji i z wyczuciem smaku. Warto wybrać jeden podkreślający detal, jak okulary, żakiet czy spodenki i dobrać do tego odpowiednie dodatki, które stworzą całą stylizację.

Ubrania w panterkę pojawiły się np. w kolekcji polskiej projektantki  Agnieszki Światły. Wykorzystała kobiecy, klasyczny styl wzbogacając go o drapieżne wzory. Delikatne, zwiewne tkaniny z zwierzęcym motywem prezentują się fantastycznie.

światłyFot.Aleksandra Macewicz ( Emey Studio), fryzury: Michał Chabzda, makijaże: Douglass, biżuteria: Łyko, obuwie: Kazar, toczki/fascynatory: Magdalena BabuśkaGospodarz: Volkswagen Centrum WrocławSponsor Główny: BZWBKsponsor: LazardPartnerzy: Tołpa, Łyko,Maciej Czapor, Michał Chabzda, Douglass,Martini, Pieroth

Jeśli jeszcze nie posiadasz w swojej garderobie motywu panterki, jak najszybciej udaj się na zakupy.

O to kilka naszych inspiracji.

buty

torebki

spodenki

panterka

panterka2

356996cc0020ed0a515fe97a

Fot. Źródło  www.pinterest.com, www.pinger.pl

 

Share