Kalendarz Pirelli 2016

Kalendarz Pirelli od wielu lat jest jednym z najbardziej pożądanych i fascynujących. Fotografie prezentują znane modelki w obiektywie wybitnych fotografów. Zdjęcia są zmysłowe i seksowne. NIE TYM RAZEM!

Tym razem nie ciało, a nazwisko bohaterek z kalendarza przykuwają największą uwagę. Kolejny raz zdjęcia wykonała Annie Leibovitz, która już pracowała dla kalendarza w 2000 roku.

Serena Williams, Yoko Ono, Patti Smith, Amy Schumer i Tavi Gevinson to główne bohaterki najnowszego kalendarza Pirelli. W sesji zdjęciowej pojawiły się: Natalia Vodianova, Serena Williams, Yoko Ono, Kathleen Kennedy, Yao Chen, Mellody Hobson, Fran Lebowitz, Ava Duvernay, Patti Smith, Amy Schumer, Shirin Neshat, Tavi Gevinson oraz Agnes Gund.

„Zaczęłam myśleć o rolach, które kobiety odgrywają, kobiety, które coś osiągnęły. Chciałam stworzyć klasyczny zestaw portretów. Pomyślałam, że kobiety powinny wyglądać na mocne, ale również naturalnie, dlatego zdecydowałam się na sesję w studiu. Ten kalendarz jest zupełnie inny. Chodziło o proste obrazy”, przyznała Annie Leibovitz.

Kalendarz Pirelli 2015


Kalendarz Pirelli 2016. Silne kobiety w obiektywie Annie Leibovitz

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Jeżeli biegasz, to doskonale wiesz, że obecna chłodna jesień oraz…