Kiddostate – sklep z modą dziecięcą

Mother and daughter shopping for clothes

Kiddostate to strona internetowa poświęcona modzie dziecięcej. Została stworzona z myślą o nowoczesnych rodzicach, którzy nie mają zbyt wiele wolnego czasu. W dobie powszechnego pośpiechu i braku czasu dla rodziny, każdy moment spędzony z własną pociechą jest na wagę złota.

W dobie powszechnego pośpiechu i braku czasu dla rodziny, każdy moment spędzony z własną pociechą jest na wagę złota. 

Sklep internetowy kiddostate.pl

Został stworzony przez rodziców małych dzieci, dzięki ich doświadczeniu i na bazie problemów, z jakimi borykali się młodzi rodzice podczas zakupu potrzebnych dla maluchów rzeczy. Kiddostate oferuje wszystko to, co jest potrzebna dla prawidłowego wzrostu noworodka. Na stronie inernetowej firmy można w łatwy sposób dokonać zakupu ubranek zarówno dla chłopca jak i dziewczynki w wieku do 4 lat. Komplety, bielizna, buciki, sukienki, śpiworki, rożki czy nawet elementy niezbędne do kąpieli czy snu. Wszystko jest dostępne w jednym miejscu, na stronie internetowej kiddostate.pl. W celu dokonania zakupu wystarczy wybrać pożądane ubranko, a następnie dokonać płatności. Strona internetowa została stworzona w bardzo czytelny sposób. Co dowodzi faktowi, że jej właściciele nie ukrywają faktycznych kosztów ubranek ani cen dostawy. Wszystko z myślą o oszczędności czasu rodziców. Ubranka sprzedawane przez ten sklep internetowy, są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Co sprawia, że wielu rodziców powraca do sklepu na kolejne zakupy.

Wygodne dla dziecka

Precyzyjnie określone rozmiary z pewnością ułatwiają zamówienie odpowiedniego ubranka dla chłopca czy dziewczynki. Wygodne ubranka satysfakcjonują każdą pociechę, a szybka wysyłka i program lojalnościowy nie są bez znaczenia dla rodziców. Już 24 godziny po dokonaniu płatności towar zostaje wysłany do odbiorcy. Przy zakupach w kwocie powyżej 250 złotych klient nie ponosi kosztów związanych z dostawą, a częste zakupy są premiowane rabatami na kolejne zakupy. Na stronie internetowej kiddostate.pl można stworzyć swoje indywidualne Konto Klienta, dzięki czemu dokonując zakup za określoną kwotę można liczyć na procentowy rabat. Jeśli klient przekroczy na swoim indywidualnym koncie kwotę 1500 złotych to kupując produkty z oferty sklepu kolejnym razem może skorzystać z 5% rabatu. Kwota 2000 złotych oznacza rabat 7%, a wydane 2500 złotych w sklepie kiddostate.pl.

artykuł sponsorowany

Share