Kobiecy Wyjazd Duchowy w październiku

Kobiecy Wyjazd Duchowy

Powstał z potrzeby stworzenia przestrzeni sprzyjającej odkrywaniu Wewnętrznej Drogi. Rozwój duchowy człowieka jest fundamentem prawidłowej i efektywnej działalności każdej osoby we wszystkich dziedzinach życia. Chcemy, abyś wyruszyła z nami w podróż w głąb siebie i odkryła to, co w Tobie najwspanialsze! Duchowy krąg kobiet to warsztaty duchowe dedykowane osobom poszukującym regeneracji, redukcji stresu oraz odnowy duchowej.

Plan dnia

  • Wizualizacja
  • Wyjście w góry
  • Medytacja na szczycie
  • Ognisko
  • Warsztaty duchowe
  • Muzyka

Data

Niedziela, 2 pażdziernika 2022r. o 12:00 – 20:00, Peak District

Kto poprowadzi warsztat?

Kornelia Sumińska – założycielka Women’s Club, Organizatorka wyjazdów rozwojowych. Poprowadzi wizualizacje.

Izabela Skarzyńska– Mistrzyni i Nauczycielka Reiki, Jest Duchową Przewodniczką, Terapeutką, Autorką książki ”TheMagic of Healing Touch”. Zajmie sie medytacją na szczycie wzgurza, reiki, czakrą i tańcem czakralnym.

Sylwia Czernichowska – od lasu do samouzdrowienia. Miłośniczka Natury i Channelerka Energii Lasu, Mistrzyni Reiki, Holistyczna Spirytualna Terapeutka ludzi i zwierząt. SYLWOTERAPIA z elementami świadomego oddechu i medytacją  i riki. 

Iwona Łuniewska -Pedagog, Terapeutka interwencji kryzysowej, Masażystka gorącymi kamieniami, Ekspertka terapii anielskiej,  Pasjonatka pracy z energiami i reiki, energii życia. poprowadzi warsztat: PRACA Z ANIOŁAMI NIE TYLKO OD ŚWIĘTA

Aleksandra Kończak- fotograf, odkrywca piękna każdej kobiety. Jesteś główną postacią swojego życia i zasługujesz na zdjęcie niczym okładka luksusowego magazynu.  Staram się wydobyć Twoje wewnętrzne światło poprzez nowoczesne portrety. Zajmie sie sesją portretową dla kazdej uczestniczki oraz sesją grupową.

Bilety: https://www.tickettailor.com/events/womensclub/765681

Patronat medialny www.feszyn.com

Share