Kobiety we Wrocławiu dostały niezłego Powera!

Za nami wyjątkowa Konferencja we Wrocławiu, która odbyła się w Hotelu Ibis 20 listopada. Wings of Power&Love przyciągnęło prawie 100 kobiet z Polski i Europy. Podczas całodniowego wydarzenia, uczestniczki mogły uczestniczyć w 5 panelach, a także poszerzać grono relacji podczas networkingu.

Wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o każdej kobiecie, która boryka się z różnymi problemami. Szuka energii, motywacji i chęci działania.  Głównym celem Konferencji było zaproszenie wybitnych prelegentów, którzy w ciekawy i jasny sposób podzielą się swoją wiedzą.

Co się działo podczas wydarzenia?

Jako pierwsza pojawiła się Klaudia Kobyłecka, praktyk transformacji biznesu, konsultant. Od kilkunastu lat realizuje projekty doradcze metodyką KAIZEN. Jej temat „Jak pracuje kobieta szczęśliwa” poruszył wiele kobiet, które pod wpływem refleksji, poczuły wiatr w żaglach i chęci zdobywania tego, co wydawało się nieosiągalne.  Poczuły, że mogą osiągnąć, wszystko czego zapragną.

Kolejną panelistką była Marzenia Żuławnik, neurocoach. Certyfikowany Trener Mentalny, Globalny Master NLP, Coach, trener rozwoju osobistego, promotorka świadomego myślenia, pasjonatka umysłu i dobrego życia. Podczas wystąpienia pt. ” PANI SWOJEGO UMYSŁU, czyli jak przestać walczyć ze swoim umysłem i zamiast tego zaprzyjaźnić się z jego naturą wkraczając do krainy mocy.”  Pokazała nam siłę naszego umysłu podświadomego. Rozpaliła wewnętrzną motywacje i chęć działania i realizowania marzeń. W bardzo ciekawy i intrygujący sposób poprowadziła nas przez wizualizacje.

Jako trzecia pojawiła się Małgorzata Grucka-Obst. Mówca motywacyjny i przedsiębiorca, która w swoim panelu przypomniała nam o Sile Kobiet. Przypomniała nam o tym, że każda z nas jest wystarczająca. Że warto nauczyć się odpuszczać i wierzyć w siebie i swoje możliwości.

Następnie na scenie pojawiła się Iwona Guzowska, pierwsza Polka, która zdobyła tytuły mistrzyni Europy oraz mistrzyni świata trzech federacji w boksie zawodowym. Podczas wywiadu opowiedziała uczestniczkom swoją historie, podzieliła się wieloma ciekawymi historiami ze swojego życia i udzieliła kilku wskazówek. Na koniec przeprowadziła nas przez wizualizacje, do odkrycia własnego dziecka. Dla wieku kobiet było to bardzo wzruszające przeżycie.

Konferencja „Wings of Power&Love” to przede wszystkim niesamowita, kobieca wspólnota. Miejsce , w którym się spotkałyśmy wibrowało głębokim porozumieniem, jednością i ogromną radością. Kobieca energia niosła wszystko to, czego doświadczamy w życiu. Dzielenie się doświadczeniami, wymiana sposobów radzenia sobie z przeciwnościami i wzajemne wsparcie. To był niezwykle wartościowy czas, piękne spotkania i taka energia, która rozwija skrzydła każdemu. Wspaniale było być częścią czegoś tak wyjątkowego.” Powiedziała na zakończenie Iwona Guzowska.

Na końcu pojawiła się Ewelina Salwuk-Marko, PRowiec, właścicielka agencji kreatywnej Sal-Mar i wydawca portali. Zwróciła nam uwagę na odpowiednie budowanie wizerunku online. Podzieliła się swoimi tipami i sugestiami, na które warto zwracać uwagę. Nie zabrakło trendów na zbliżający się rok.

Skrzypce, śpiew saksofon i tańce!

Ciekawe wykłady pełne wiedzy to nie jedyny punkt programu. Podczas Konferencji, uczestniczki mogły wysłuchać mini recitalu Karoliny Furmanowicz, która zaśpiewała kilka przepięknych utworów. Na scenie pojawiła się także genialna saksofonistka Anna Matijczak, która oczarowała publiczność. Oprócz tego mogliśmy wysłuchać dźwięku skrzypiec za sprawą Wiktorii Olszewskiej. W przerwach pojawiła się także Monika Kluza, która podawała całą publiczność, swoją autorską piosenką i tańcem.

Organizatorki tak podsumowują spotkanie:

„Oglądając zdjęcia na nowo odtwarzam i delektuję się tym pięknym i wyjątkowym dniem. Naszą intencją wraz ze wspaniałą współorganizatorką Marzeną Żuławnik była inspiracja, wyposażenie kobiet w wiedzę, obudzenie siły i wiary w to, że jesteśmy wyjątkowe i możemy tworzyć, zapalać i inspirować inne kobiety. Że wszystkie jesteśmy wyposażone w siłę i miłość, którą należy używać w naszym życiu. To, co się wydarzyło 20 listopada w niedzielę przerosło moje oczekiwania. Każda z Prelegentek podzieliła się wartościową wiedzą. Między wykładami delektowałyśmy się występami muzycznymi: skrzypiec, saksofonu i wokalu. Gość specjalny Iwona Guzowska podczas panelu dzieliła się swoimi doświadczeniami życiowymi. Dała nam się poznać jako silna, świadoma i mądra kobieta, odkrywając jednocześnie swoją wrażliwość i łagodność. Czas spędzony razem w przyjacielskiej i ciepłej atmosferze sprzyjał nawiązywaniu nowych znajomości. To był bardzo udany dzień zostanie na długo ze mną do następnego razu. Najbardziej cieszą mnie bardzo pozytywne refleksje, komentarze i podsumowania uczestniczek Konferencji pytając o następne takie wydarzenie. To najlepsza nagroda dla organizatorek. Do zobaczenia na następnej edycji.” Powiedziała Małgorzata Grucka – Obst.

 „20.11 niewątpliwie był dniem wyjątkowym! I Patrząc na odczucia i przemyślenia uczestniczek, nie tylko był wyjątkowy dla mnie i Małgosi – współorganizatorki konferencji, lecz dla wielu uczestniczek również. Pomimo iż scenariusz wydarzenia był nasz, ułożyłyśmy plan według naszej wizji to i tak dla mnie ten dzień był zaskakująco piękny – w najlepszych wyobrażeniach aż tak cudownie nie wyglądał. Blisko 100 kobiet, ubranych na biało wspólnie zanurzyło się w mocy radości, ciepła, oceanie inspiracji, otwartości na siebie, zrozumienia, docenienia i… w kosmicznej wręcz energii! To był dzień dla Nas kobiet, stworzony z serca do serca. Szczególnie ważne dla nas, jako twórczyń było stworzyć taką przestrzeń, by każda z nas mogła swobodnie wyrażać siebie i czuła się dobrze w swoim i innych towarzystwie. Wiara – w siebie, innych i nasze marzenia również była nurtem przewodnim tego wyjątkowego dnia. Dobrałyśmy takie prelegentki, które są autentyczne, otwarte na innych, miały budującą energię i nie straciły wiary! Bo nie wiara czyni cuda, cuda czynią ludzie, którzy tej wiary nie stracili.  Ten dzień ubogaciły i otuliły swoją ”nutą” delikatności, talentu i dźwięku, który inspirował do głębszych przemyśleń i odkryć swoich wewnętrznych pragnień, kobiety które zaszczyciły nas występami muzycznymi tj. recital na saksofonie, poruszający wewnętrzne struny występ wokalny, występ na skrzypcach oraz występ taneczno – relaksacyjny. Dziękuję Małgosi za współtworzenie najlepszej konferencji dla Kobiet w Polsce oraz wszystkim osobom, które ściśle z nami współpracowały. Ten dzień nie wydarzyłby sie gdyby nie uczestniczki, dla których był stworzony. Wszystkim Kobietom, które nam zaufały i stworzyły z nami wspólnie ten dzień – ogromne DZIĘKUJĘ!” – Mówi Marzena Żuławnik.

Na uczestników czekały także słodkie przekąski, kawa, herbata i napoje.

W przerwie przybyłe kobiety, mogły poznać się, porozmawiać i nawiązać nowe relacje. Mogły także odwiedzić różne stoiska sponsorów z kosmetykami czy książkami.

Na koniec odbyło się losowanie nagród.

Zdjęcia podczas eventu wykonała Ola Lichtarska.

Kolejna edycja przed nami!

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Konsultacja lekarska od czasu do czasu potrzebna jest każdemu z…