Kolekcja Eclipse Milita Nikonorov

Milita Nikonorov  to ciekawa postać w świecie polskiej mody. Poszukuje różnych inspiracji, dzięki czemu jej projekty potrafią być subtelne i odważne. Sama wyznacza własny trend, którego główną ideą jest długowieczność! Milita stawia na bardzo dobrą jakość materiałów i projekty, które są uniwersalne i ponadczasowe, można je nosić latami.

Kolekcja na sezon jesień-zima 2014/2015 „Eclipse” czyli ZAĆMIENIE – to przede wszystkim propozycje w ciemnej tonacji, błyszczące tkaniny, i pastelowe barwy. Prezentowany styl,  jest całkowicie odwrotny do poprzedniej  kolekcji „Kaleidoscope”, dzięki temu mamy podstawę aby stwierdzić, że Milita nie jest projektantką jednej formy, a za każdym razem pokazuje nam coś nowego i zaskakującego.

Zaskakującym i jednocześnie fenomenalnym pomysłem, była idea wywodząca się z krynoliny. Projektantka uwspółcześniła krynolinę, skróciła ją i nadała bardziej kobiecy wygląd. Idealnie prezentuje to filmik:

 

Warto zwrócić uwagę także na pastelowe projekty: sukienkę i dwie spódnice, które wysmuklają i nadają lekkości całej stylizacji.

Projekty pozbawione są ozdób czy wzorów, ze względu na ciekawe i ekstrawaganckie materiały, które same w sobie są perfekcyjnym uzupełnieniem. Kolekcję „Eclipse” można zakładać na spotkanie towarzyskie, do pracy czy na wieczorny wypad na miasto. Gama całej linii to kobiecość, zmysłowość i współczesna elegancja.

Linia jak na sezon jesień-zima jest nietypowa, nie zawiera typowych dla tego okresu propozycji z grubych czy futrzanych materiałów. Tutaj kolejny raz projektantka podkreśla swoją indywidualność.

Wywiad z projektantką  Militą Nikonorov  TUTAJ


Pokaz kolekcji
MILITA 1
*
MILITA 2
*
MILITA 3
*
milita 4
*
milita 5

Milita  Nikonorov na Facebooku:

www.nikonorov.com

Share