Kolorowe włosy na wakacje

Farba zmywalna do włosów

Okres wakacji to czas, w którym chętnie eksperymentujemy z wizerunkiem. Poza szkołą lub biurem, gdzie obowiązuje nas mniej lub bardziej powściągliwy dresscode, możemy puścić wodze fantazji i zmienić coś w naszym codziennym wyglądzie. Wyrazistą, lecz tymczasową zmianę gwarantuje nam farba zmywalna do włosów, dzięki której możemy urozmaicić fryzurę na jeden dzień. Zmywalne farby do włosów pozwalają nam na modyfikację wizerunku w sposób tymczasowy, bez permanentnej zmiany koloru włosów, jak dzieje się to w przypadku stosowania farb trwałych. Do wakacyjnej zabawy z kolorami idealne są produkty do koloryzacji jednodniowej, utrzymujące się do pierwszego mycia włosów.

kolorowe włosy

Farba zmywalna do włosów – jaką wybrać?

Tymczasowa koloryzacja jest idealna dla osób chcących wyrazistym odcieniem włosów uzupełnić stylizację na jeden wieczór, pofarbować włosy na festiwal lub poszaleć z kolorami podczas urlopu. Wybierając kolor tymczasowej farby do włosów, warto zwrócić uwagę na umieszczoną na opakowaniu przybliżoną wizualizację efektu, jaki możemy uzyskać na bazowym kolorze włosów. Ze względu na delikatną formułę produkty do tymczasowej koloryzacji nie kryją siwizny, a niektóre z kolorów mogą być również niewidoczne na ciemnobrązowych i czarnych włosach.

kolorowe włosy

Zmywalna farba do włosów

Jednodniowa farba zmywalna do włosów może występować w formie sprayu, dzięki któremu z łatwością nałożymy produkt, aplikując farbę na końcówki, wybrane pasma lub całą długość włosów. Spraye koloryzujące w intensywnych barwach świetnie sprawdzają się przy kreowaniu specjalnych stylizacji na imprezowe wieczory, a także jako pierwsza, chwilowa koloryzacja włosów dla nastolatków, których rodzice chcą mieć pewność, że po szalonych kolorach na włosach po wakacjach nie pozostanie ślad.

kolorowe włosy

Nowością na rynku tymczasowych farb do włosów są produkty Hair Makeup, stworzone na bazie pigmentów znanych nam z cieni do powiek. Farba zmywalna do włosów w formie silnie napigmentowanego żelu z serii Colorista Hair MakeUp L’Oreal Paris pozwala na uzyskanie widocznego, intensywnego efektu nawet na ciemnych włosach, bez konieczności rozjaśniania ich. Produkt Hair Makeup nakładać możemy szczotką do włosów na wybrane, suche pasma, nie brudząc rąk. Ze względu na łatwość aplikacji Hair Makeup to idealne rozwiązanie na plenerowe festiwale, gdzie pod namiotem najlepszymi przyjaciółmi włosów stają się suche szampony i inne produkty niewymagające użycia bieżącej wody.

kolorowe włosy

Tymczasowa koloryzacja włosów powinna utrzymać się do jednego mycia. Po zmyciu dotychczasowego koloru możemy od razu nałożyć nowy, współgrający ze stylizacją na kolejny dzień festiwalu lub wakacyjnego wyjazdu, gdzie nie ma czasu i miejsca na nudę, nawet na włosach!

Materiał partnera

Share