Światło ma znaczenie, czyli nowoczesne lampy w Twoim ogrodzie  

Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasz ogród może wyglądać jeszcze bardziej stylowo za sprawą funkcjonalnych dodatków. Te z kolei wraz z całością mogą stworzyć w nim niepowtarzalny klimat. Tak jest właśnie w przypadku oświetlenia, które wcale nie musi być nudne i wyglądać standardowo.

Światło w naszym ogrodzie – dlaczego jest tak ważne?

Nic tak nie tworzy klimatu naszego ogrodu, jak dobrze dobrane oświetlenie. Pozwala ono na rozświetlenie naszego ogrodu po zmroku, uprzyjemnia wieczorny relaks na świeżym powietrzu, ułatwia wieczorne obowiązki przydomowe. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu możemy czuć się bezpiecznie, widząc ścieżkę lub docelowe miejsce wracając do domu, ale również chroniąc się przed potencjalnymi złodziejami. Światło ma moc – dlatego warto w nie zainwestować. Nie muszą być to jednak proste, słabej jakości lampki solarne. Źródła światła w Twoim ogrodzie mogą stanowić modne i zaawansowane technologicznie, funkcjonalne słupki oświetleniowe.

Latarenki ogrodowe i słupki oświetleniowe od LND

W trend nowoczesnych lamp ogrodowych wpisuje się asortyment renomowanej marki oświetleniowej LND. Znajdują się w nim designerskie słupki LED ogrodowe oraz latarenki o tradycyjnym, klasycznym i minimalistycznym wyglądzie. Poprzez szeroki wybór można je dostosować do stylu panującego w naszym ogrodzie. Podobnie jest w przypadku zastosowanych w słupkach i latarenkach rozwiązaniach technologicznych oraz form montażu. Możemy je też dobrać pod względem wysokości, barwy i ukierunkowania światła, efektywności świetlnej, czy też ściemniania na zamówienie. Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że nasze w światło w ogrodzie będzie dostosowane do naszych potrzeb.

słupek oświetleniowy do ogrodu
Słupek oświetleniowy do ogrodu

Jakie są ich największe atuty?

To, co z pewnością wyróżnia lampy ogrodowe marki LND to wysoka jakość wykonania. Materiały użyte do ich produkcji maksymalnie zwiększają ich trwałość oraz odporność na działanie czynników zewnętrznych, takich jak pył, kurz i deszcz. Słupki LED oświetleniowe są iskrobezpieczne oraz wytrzymałe w przypadku silnych uderzeń. Każdy z modeli słupków w zestawie zawiera również akcesoria potrzebne do ich montażu – najczęściej jest to śruba kotwowa i złączka przelotowa. Ich wykończenie jest zależne od formy słupka.

słupek zewnętrzny punktowy led
słupek zewnętrzny punktowy led

Bardzo popularny, owalny model Oko jest wykonany z odlewanego ciśnieniowo aluminium i dostępny w dwóch wariantach – grafit i oksyd. Natomiast latarnia Morphis występuje w aż 6 opcjach kolorystycznych. Dodatkowo na stronie lnd.pl można sprawdzić fotometrię, czyli rozkład rozproszenia światła danego modelu.

oświetlenie korony drzew
Oświetlenie korony drzew

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Dziś większość osób w swoich domach czy mieszkaniach posiada zmywarkę.…