Krzesła w stylu glamour – jakie wybrać? [GALERIA]

Krzesła w stylu glamour

Styl glamour kojarzy się przede wszystkim z elegancją, blaskiem oraz szykiem. Na próżno szukać tu elementów prostych czy banalnych. Stanowi on nie lada wyzwanie dla designerów, gdyż łatwo przekroczyć cienką granicę pomiędzy glamour a kiczem. Stół to centralne miejsce w każdym domu, dlatego wiele uwagi przykładamy do wyboru kompletu jadalnego. Jakie krzesła w stylu glamour wybrać do naszego wnętrza? Pokażemy na przykładzie oferty www.pasadenahome.pl

Styl glamour kojarzy się przede wszystkim z elegancją, blaskiem oraz szykiem. Na próżno szukać tu elementów prostych czy banalnych. Stanowi on nie lada wyzwanie dla designerów, gdyż łatwo przekroczyć cienką granicę pomiędzy glamour a kiczem. Stół to centralne miejsce w każdym domu, dlatego wiele uwagi przykładamy do wyboru kompletu jadalnego. Jakie krzesła w stylu glamour wybrać do naszego wnętrza? Pokażemy na przykładzie oferty https://pasadenahome.pl/

Krzesła w stylu glamour – dlaczego warto?

Najważniejszą cechą przy zakupie odpowiednich krzeseł będzie ich wygoda i komfort użytkowania. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcemy, aby przy naszym stole domownicy oraz goście chętnie spędzali czas. Odpowiednie siedzisko, a także dobrze wyprofilowane oparcie to cechy, które posiada krzesło tapicerowane aksamitem Harry Premium. Jest odpowiedniej wysokości, dzięki czemu będzie odpowiednie zarówno do kuchni, jak i jadalni w stylu glamour.

Oczywiście sama wygoda to nie wszystko. Kluczowe znaczenie ma wygląd mebla. Krzesła w stylu glamour do salonu podkreślą panujący w nim styl, a także dodadzą charakteru. Krzesło z kołatką w stylu glamour Emanuel II sprawi, że nawet mało interesująca aranżacja nabierze niezwykłego wyglądu. Możemy być pewni, że przykuje uwagę niejednego gościa.

Wybierając odpowiednie krzesło, zwróćmy uwagę na jego kształt oraz sposób wykończenia. Nie musimy decydować się na meble w odcieniach szarości. Stylem glamour rządzi kolor. Doskonale widać to na przykładzie krzesła tapicerowanego aksamitem Muse, gdzie do wyboru tapicerkę w wielu kolorach. Mocny czerwony akcent w tym stonowanym wnętrzu zdecydowanie wysuwa się na pierwszy plan i czyni pomieszczenie bardziej stylowe.

Jakie krzesła kupić do salonu?

Jeśli nasz salon, czy jadalnia urządzony jest w stylu glamour, to krzesła tapicerowane są obowiązkowym elementem wyposażenia. Bardzo rzadko w aranżacjach w tym stylu będziemy mieć do czynienia z krzesłami bez tapicerki. Natomiast dość często, obok mebli tapicerowanych, pojawiają się modne pikowania i welurowe tkaniny. Ciekawe formy i kolory krzeseł, to przede wszystkim one będą przyciągać uwagę gości. Zadanie mebli w stylu glamour to nie tylko komfort użytkowania.

Krzesła glamour postawione we wnętrzu stają się elegancką dekoracją salonu. Jeśli chcemy, by był on jeszcze bardziej oryginalny i przyciągał uwagę, to zdecydujmy się na modny trend mieszania kolorów mebli. Świetnie prezentuje się klasyczna biel w połączeniu z szarością.

Artykuł sponsorowany

Share