La Mania wiosna-lato 2015

Prezentujemy zdjęcia z najnowszej kolekcji La Mania na sezon wiosna-lato 2015. Pokaz odbył się  17 grudnia 2014 r. w Soho Factory. Dom Mody Joanny Przetakiewicz ponownie inspiruje się sztuką, szczególnie sztuką brytyjskiego malarza Jamesa Naresa. Kolekcja to połączenie współczesnej eleganckiej kobiety, która ceni sobie proste i kobiece stroje oraz wyrafinowanej kobiety glamour, która lubi geometryczne cięcia i intensywne kolory.  Klientki odnajdą w linii seksowne kombinezony podkreślające talię i delikatnie podkreślające biust, sukienki-tuby, spodnie dzwony inspirowane latami 70-tymi oraz sukienki i suknie wieczorowe.  Suknie wieczorowe to przede wszystkim mocne kolory i ostre cięcia, ale także delikatne i przeźroczyste materiały.

W pokazie na wybiegu zaprezentowały się uczestniczki Top Model: Osi Ugonoh, Marta Sędzicka oraz Aleksandra Krysiak. Nie zabrakło gwiazd m.in : Anja Rubik, Sara i Ines Mannei, Ilona Felicjańska, Joanna Horodyńska, Dawid Woliński, Kasia Sowińska, Agnieszka Jastrzębska, Anna Lewandowska, Kate Rozz, Hanna Lis i Marcin Tyszka.

Anja Rubik pozowała do zdjęć w białej sukni na ramiączkach, zdobioną złotymi wstawkami, z najnowszej kolekcji La Mania. Modelka, tuż przed pokazem „zabrała” kreację z wieszaka na backstegu. Niestety przez to, jedna z modelek nie wyszła na wybieg…

 

Anja Rubik La Mania

LA MANIA SPRINGSUMMER 2015 FASHION SHOW (1)

LA MANIA SPRINGSUMMER 2015 FASHION SHOW (2)

LA MANIA SPRINGSUMMER 2015 FASHION SHOW (33)
LA MANIA SPRINGSUMMER 2015 FASHION SHOW (4)

LA MANIA SPRINGSUMMER 2015 FASHION SHOW (5)

LA MANIA SPRINGSUMMER 2015 FASHION SHOW (6)

LA MANIA SPRINGSUMMER 2015 FASHION SHOW (7)

LA MANIA SPRINGSUMMER 2015 FASHION SHOW (8)

LA MANIA SPRINGSUMMER 2015 FASHION SHOW (9)

LA MANIA SPRINGSUMMER 2015 FASHION SHOW (10)

LA MANIA SPRINGSUMMER 2015 FASHION SHOW (11)
fot. materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Mruczki lubią jeść dużo i same smaczne kąski.