„Listy do M. 3” – pierwszy zwiastun filmu!

W internecie pojawił się pierwszy zwiastun, promujący film „Listy do M. 3”. Po ogromnym sukcesie pierwszej części i drugiej – „Listy do M.” powracają do kin! Czy trzecia część powtórzy sukces poprzednich? 

„Listy do M. 3”: obsada

W filmie „Listy do M. 3” zobaczymy same znane twarze. Pojawiają się aktorzy z poprzednich części m.in Wojciech Malajkat, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak i Agnieszka Dygant. W najnowszej części pojawią się: Iza Kuna, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka,  Andrzej Grabowski, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Stanisława Celińska, Zbigniew Zamachowski ,Marcin Kwaśny. Akcja zatytułowana jest „#ZBLIŻAMYSIĘ”

Niestety w 3 części nie zobaczymy Macieja Stuhra i Romy Gąsiorowskiej.

Reżyser: Tomasz Konecki,

Scenariusz: Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski.

Zobaczcie trailer


Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. „Listy do M. 3” opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek – reklamuje produkcję Kino Świat, dystrybutor filmu.

Listy do M. 3 – już w listopadzie!

Premiera świątecznej komedii zaplanowana jest na 10 listopada 2017 roku.

Wczujcie się w klimat

Share