Magiczna moc bransoletek! Bransoletki ze znakami zodiaków!

biżuteria Labizu

Odkryj nową kolekcję Composable od Nomination Italy na nadchodzący sezon wiosna/lato 2022. Jak tym razem wyrazisz siebie lub swoje pasje? Sprawdź koniecznie dostępne symbole! Biżuteria oprócz swojej oczywistej roli upiększania może również pełnić rolę talizmanu, z którym czujecie się bezpieczni i wierzycie w jego magiczną moc. Wyobraź sobie, że wypełniają Cię promienie słońca, siła i energia nadchodzącej wiosny i lata. Czy nie jest przyjemnie? Otocz się kamieniami dającymi szczęście, wyraź siebie lub swoje pasje poprzez dobranie odpowiednich elementów z kolekcji Composable od Nomination Italy dostępnej w Labizu. Dzięki temu, że są wymienne możesz spersonalizować bransoletkę odpowiednio do Twojego nastroju. Zobaczcie, bransoletki ze znakami zodiaków!

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!
biżuteria Labizu

Dream job & Birthstones

Nowa kolekcja Composable Classic Gold obfituje w symbole związane z wykonywanym zawodem oraz urodzinami. Możesz nawiązać do swojej pasji, ambicji i marzeń związanych z rozwojem kariery. Idealne rozwiązanie dla każdego, kto ma jasną wizję siebie i swojej przyszłości oraz uwielbia wykonywaną pracę. Jeśli wierzysz w magiczną moc kamieni szlachetnych, które mogą przynieść szczęście, zdrowie czy sukcesy to sprawdź, jakie elementy z kolekcji Birthstones będą dla Ciebie odpowiednie. Powiąż to z miesiącem swoich narodzin, a podkreślisz specyficzne i unikalne znaczenie czasu, w którym przyszłaś na świat. Kolekcja Composable Classic Gold DREAM JOB & BIRTHSTONES to zawieszki z 18K złotem, grawerem oraz kamieniami szlachetnymi.

biżuteria Labizu
biżuteria Labizu

Zodiac & Stones. Bransoletki ze znakami zodiaków

Każdy znak zodiaku ma swoje charakterystyczne cechy, które wynikają z daty urodzenia. Dzięki ich znajomości możemy się wiele o sobie dowiedzieć. W biżuterii znaki zodiaku to elementy, które podkreślają naszą osobowość, a także stają się naszymi amuletami. Z kolei kolekcja z kamieniami to rozszerzenie już istniejącej, która została wzbogacona o nowe elementy. Do wyboru mamy również ozdoby z cyrkoniami pięknie odbijającymi światło, które dodadzą blasku w stylu glamour Twojej bransoletce. Idealna dla fashionistek, które kochają błyszczeć. Kolekcja Composable Rose Gold ZODIAC & STONES to symbole z 9K różowego złota z czarnymi grawerowanymi znakami zodiaków, z kamieniami naturalnymi lub cyrkoniami oplecionymi 9k złotem na stali szlachetnej.

biżuteria Labizu
biżuteria Labizu

Floral Fantasy

Poczuj nadchodzącą wiosnę z pięknymi, słonecznymi i kolorowymi płatkami kwiatów oraz cyrkonią, które z pewnością wprawią Cię w dobry nastrój i napełnią optymizmem. Poczuj energię i życiową siłę odradzającego się po zimowym śnie świata. Wkrocz w cieplejsze miesiące i dłuższe dni z radością czerpaną z natury. Skomponuj bukiety z biżuteryjnych kwiatów tworząc prawdziwy ogród pełen wiosennych symboli na Twoim nadgarstku. Kolekcja Composable Silver Shine FLORAL FANTASY to elementy ozdobne ze srebra próby 925 i oksydowanego srebra z czarnymi grawerowanymi wzorami, z ręcznie malowaną emalią oraz cyrkoniami.

biżuteria Labizu

Najnowszą kolekcję bransoletek Composable Nomination Italy kupisz w wybranych salonach jubilerskich oraz online na labizu.pl

Share