Mazury i najmłodsi

Mazury są częścią Polski, która ma bogatą ofertę dla turystów w każdym wieku oraz dla najmłodszych. Dzieci mogą korzystać z wycieczek, pływać statkami, korzystać z rejsów żaglówkami oraz poznawać rówieśników.

Mazury są pełne atrakcji dla dzieci

Mazury są częścią Polski, która ma bogatą ofertę dla turystów w każdym wieku oraz dla najmłodszych. Dzieci mogą korzystać z wycieczek, pływać statkami, korzystać z rejsów żaglówkami oraz poznawać rówieśników. Gospodarstwa agroturystyczne oferują możliwość zabawy ze zwierzętami domowymi, dojenie krowy, karmienie kur, gęsi i innych zwierząt, prace w gospodarstwie agroturystycznym oraz grillowanie lub przejażdżki konne czy jeżdżenie bryczką. To tylko przykładowe atrakcje dostępne w gospodarstwie agroturystycznym.

mazury

Wiele jest atrakcji typowo letnich i związanych z wodą: nauka windsurfingu, kitesurfingu, pływanie na rowerach wodnych, nauka pływania, rejsy statkiem po dużych mazurskich jeziorach. Do tego wszystkiego atrakcją jest mieszkanie w gospodarstwie agroturystycznym, pensjonacie nad jeziorem, wyprawy do Gdańska, Koszalina, Sopotu, Gdyni w towarzystwie rodziców. Tak spędzone wakacje pozostawią szerokie spektrum wrażeń i rozbudzą apetyt każdej osoby na poznawanie Mazur oraz ich uroków.

Rodzinne wakacje na Mazurach

Rodzinne wakacje na Mazurach są godne polecenia osobom w różnym wieku. W dużych ośrodkach dla dzieci przewidziane są specjalne atrakcje takie, jak animacje, zabawy, dyskoteki, wycieczki oraz na przykład zabawy lub dyskoteki. Dziećmi zajmą się specjaliści, a rodzice mogą znaleźć kilka godzina dla siebie samych, na wyjście na spacer, wizytę w kawiarni czy spotkanie z fryzjerką lub kosmetyczką. W pakietach oferowane są takie usługi, jak noclegi, wyżywienie all inclusive, wejścia na basen, korzystanie z aquaparku, prywatna plaża z leżakami, parawanami i parasolami. Poza tym skorzystać można ze spacerów ze specjalnymi kijkami do nordic walking, grilla czy olimpiady rodzinnej z nagrodami. Inwencja osób prowadzących taki ośrodek zapewnia wiele atrakcji i sprawia, że ośrodek zyskuje na popularności oraz zdobywa coraz więcej klientów, których wabi oferta dodatkowa. Ważne, aby atrakcje zostały w pełni wliczone w cenę, a dziećmi zajmowali się profesjonalni animatorzy.

wycieczka na mazury

Ważne jest zorganizowanie zajęć plastycznych i teatralnych dla najmłodszych, twórcze spędzanie czasu oraz pobudzanie ich kreatywności. Po takich wakacjach dzieci wrócą do domu zadowolone, dotlenione oraz pełne chęci do powrotu do szkoły. W ośrodkach funkcjonują wypożyczalnie sprzętu, oferowane są przejażdżki rowerami oraz bryczkami, mini-przedszkole z opiekunką oraz szeroka gama zabawek dla dzieci. W takim miejscu nie sposób się nudzić. Dorośli są odciążeni, nie muszą zajmować się dziećmi przez cały dzień, a dzieciaki poznają innych ludzi i nie zamęczają własnych rodziców, poszerzają grono znajomych i stają się samodzielne. Dodatkowymi udogodnieniami są bezpłatny parking, bezprzewodowy internet w całym ośrodku oraz bar z przekąskami dla gości ośrodka. Pożyteczne spędzanie wolnego czasu jest największym walorem takich wakacji. Po powrocie uczestnicy będą opowiadali bez końca o tym, co widzieli oraz podziwiali.

Autor artykułu
Artykuł przygotowany przez Hotel Bajkowy Zakątek na Mazurach zapraszający na rodzinny wypoczynek

Share