Modne i wygodne garnitury dla chłopca – gdzie kupić?

garnitury dla chłopca

W ciągu roku czy lat są różne ważne wydarzenia w naszym życiu. Ślub, chrzest, komunia czy inna ważna uroczystość, na której powinniśmy prezentować się w eleganckim stylu. Taki styl dotyczy także tych najmłodszych. Dziewczynki mają najczęściej piękne sukienki a chłopcy garnitury. Jak zatem wybrać odpowiednie garnitury dla chłopca?

Jak wybrać garnitur dla chłopca?

Garnitur to od lat najlepszy strój formalny zarówno dla mężczyzny jak i dziecka czy nastolatka. Taki elegancki strój powinien nie tylko dobrze się prezentować, ale być odpowiednio skrojony, wykonany z odpowiedniej tkaniny, a przede wszystkim wygodny.

Niektórzy preferują dopasowane i podkreślające talie garnitury. Wg nas nie jest to dobre rozwiązanie. Dlaczego? Dzieci cały czas rosną, a mało kto chce kupować co miesiąc nowy garnitur. Dlatego warto kupić lekko luźniejszy. Nie obcisły garnitur dla chłopca, też nie będzie krępował jego ruchów. Pozwoli mu na swobodną zabawę, a przecież to ważne aby się w nim dobrze czuł.

Garnitury dla chłopca – jeden czy kilka?

O tyle mężczyźni mają kilka garniturów w szafie i jest to dla nas oczywiste, o tyle w przypadku dzieci nie zawsze wiemy, co będzie dla nas korzystnym rozwiązaniem. Warto zastanowić się nad tym ile ważnych imprez będzie w ciągu najbliższego roku. Jeśli będzie ich wiele, warto mieć w szafie kilka propozycji. Wesela, chrzest czy komunia (nie koniecznie dziecka, może się wybrać na nią jako gość) to wydarzenia na których powinien wyglądać elegancko i z klasą.

Jaki wybrać kolor wybrać?

To tak naprawdę sprawa indywidualna. Nie każda matka, decyduje kupić się typowo czarny garnitur dla swojego syna. Na szczęście w dzisiejszych czasach dostępne są różne garnitury dla chłopca. Od kilku lat odcienie granatu i niebieskiego biją rekordy popularności. Szary garnitur, także prezentuje się doskonalone. Ciekawą alternatywą są też białe marynarki. Nasze dzieci będą się lepiej czuły w kolorowym garniturze, podszytym ciekawą podszewką np. w kratkę. Warto przed zakupem pokazać kilka modeli naszemu synowi i zapytać go o zdanie.

Jaki materiał wybrać?

To kluczowy element wyboru. Chłopiec powinien czuć się komfortowo w nowym garniturze. Garnitury dla chłopca powinny być wykonane z grubszej tkaniny, która będzie przyjemna ale i wytrzymała. Obecnie polecane są te wykonane z 100% wełny. Dobre jakościowo są też te z poliestru i domieszką wiskozy. Wybierając koszule staramy się wybierać jak najdelikatniejszą najlepiej bawełnianą , aby materiał mógł spokojnie oddychać.

Zobaczcie naszą galerie zdjęć, którą przygotowaliśmy razem z firmą https://www.standar.pl

Share