Modnie i funkcjonalnie. Wybieramy osprzęt elektryczny do nowoczesnych wnętrz

Chcesz urządzić mieszkanie w nowoczesnym stylu? Nie powinieneś zapominać o szczegółach. Ich znaczenia dla wyglądu całego pomieszczenia nie da się przecenić. Doskonale pamiętają o tym projektanci wnętrz, dla których każdy detal pozostaje istotny. A jak można zadbać o odpowiednią stylistykę, aranżując wnętrze samodzielnie? Jeśli pomieszczenie ma zyskać nowoczesny wygląd, warto postawić na dotykowe i cechujące się efektownym designem włączniki światła. Ich liczne zalety stanowią atut nie tylko w nowoczesnych wnętrzach, ale wszystkich innych, gdzie liczy się wygoda użytkownika i eleganckie detale.

Dotykowe włączniki światła marki Livolo – choć do niedawna znane tylko nielicznym – obecnie stają się na rynku coraz bardziej popularne. Doceniamy nie tylko ich stylistykę, ale również to, co możemy dzięki nim zyskać jako użytkownicy pomieszczenia. Wiele zalet jest trudnych do przeceniania.

Wygoda we wnętrzu

To, na co od razu zwrócimy uwagę, to sposób włączania światła. Osprzęt Livolo nie posiada klasycznych przełączników. Dzięki niemu oświetlenie włączmy poprzez delikatne dotknięcie włącznika. Wystarczy musnąć opuszkiem palca znajdujący się pośrodku szklanego panelu przycisk. Po włączeniu ten zaświeci się na kolor niebieski. Przy wyłączonym oświetleniu przycisk będzie świecił na czerwono.

Komfort użytkowników gwarantuje nie tylko sposób włączania za pomocą panelu, ale również możliwość sterowania oświetleniem za pomocą pilota. W tym celu należy jednak wybrać osprzęt Livolo oznaczony symbolem „R”. Znajdziemy go w sklepie elektrycznym Gajwer.pl. Pilot można kupić do włączników w zestawie albo dokupić go później. Zalety jego użytkowania nie trudno sobie wyobrazić. Wystarczy pomyśleć o możliwości włączania lub wyłączania światła bez konieczności wstawania z kanapy. Jeśli natomiast pilot będzie stosowany w połączeniu ze ściemniaczem światła marki Livolo, inwestor zyska możliwość zmiany jego natężenia zgodnie ze swoimi preferencjami.

Bezpieczeństwo w pomieszczeniu

Włączniki Livolo wpływają też na bezpieczeństwo użytkowników. W jaki sposób? Wynika to z budowy osprzętu oraz zastosowanych do jego produkcji materiałów. Hartowane szkło, z którego produkuje się panel, ma, jak się okazuje, znaczenie nie tylko dla estetyki osprzętu i jego trwałości. Może również chronić nasze zdrowie. Niepalna obudowa włączników nie stworzy dodatkowego zagrożenia podczas pożaru budynku. Ochroni też przed skutkami, jakie mogłyby grozić użytkownikom, podczas przypadkowego zachlapania włącznika wodą.

Kolejna zaleta to podświetlany panel. Jak wiemy, poruszanie się po zmroku może być bardzo niebezpieczne. Zwłaszcza jeśli w domu są dzieci albo osoby starsze. Delikatna poświata, jaką daje podświetlany na panelu włącznik, pozwala bezbłędnie dotrzeć do celu i włączyć światło. Można dzięki temu uniknąć potknięcia o domowe sprzęty.

Efektowny design

To, co liczy się w nowoczesnych wnętrzach, to jednak nie tylko wygoda i funkcjonalność, ale również elegancki i minimalistyczny design. Takim charakteryzują się właśnie włączniki Livolo. Płaski, przylegający do ściany panel prezentuje się bardzo imponująco. Co istotne, osprzęt dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych. Dostosowanie go do indywidualnych potrzeb użytkowników nie powinno zatem stanowić problemu.

Livolo to elegancja i prostota w jednym. W połączeniu z komfortem użytkowania, jaki jest w stanie zagwarantować, z powodzeniem może konkurować z dostępnymi na rynku klasycznymi rozwiązaniami. 

Materiał partnera

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Kubeczek menstruacyjny to alternatywa dla klasycznych środków higienicznych, którą mogą…