Monica Nera „Beautifully Cruel”

Monica Nera to polska projektantka, która stawia na luksus, kobiecość i elegancję. Projektanta mieszkała wcześniej we Włoszech, gdzie spodobał się jej tamtejszy styl. Nie da się ukryć, że Włochy są jednym z ważnych punktów na światowej mapie mody. Włoski styl inspiruje wielu projektantów, nic więc dziwnego, że projektancie spodobały się trendy, które pojawiają się w tym kraju. Tym samym pierwsza kolekcja, która pojawiała się w ciemnych brawach była inspiracją do powstania pseudonimu Nera. Ponieważ nera z języka włoskiego oznacza kolor czarny.

mix

Najnowsza kolacja na sezon jesień-zima 2014/2015 „Beautifully Cruel” jest odzwierciedleniem uniwersalnych kobiecych krojów oraz najnowszych trendów. Klasyka, która fantastycznie przeplata się z luźnym stylem – to idealne propozycje na obecny sezon! W kolekcji odnajdziemy sukienki, ciekawe propozycje bluzek, luźne i szerokie spodnie. Ponadto marynarki, narzutki czy płaszcze. Warto zwrócić uwagę na to, że jest to kolekcja niebanalna, odnajdziemy w niej przeróżne stylizacje, które spodobają się szerokiemu gronu odbiorców. Możesz być mega seksowną kobietą wamp czy elegancką gwiazdą z czerwonego dywanu. Kolekcja to miks różnorodnych stylów i propozycji.

nera monica1

Projekty Monici Nery lubią podkreślać kobiecą figurę przy zachowaniu elementu elegancji. To projekty dla kobiet pewnych siebie, twardo stąpających po ziemi, dojrzałych i świadomych swojej kobiecości.

Wśród propozycji odnajdziemy najlepsze tkaniny, sprowadzane z Włoch. Monica Nera proponuje naturalne czy ekologiczne skóry, jedwabie czy szlachetne dzianiny.

nera monica2

Nowa kolekcja zainspirowana jest stonowanymi kolorami, charakterystycznymi dla sezonu jesień-zima. Odnajdziemy projekty w kolorach beżu, czerni czy granatu.

nera monica3

„Tworząc, myślę o prawdziwej kobiecości… o kobiecych kształtach, które są tak rożne u każdej z Nas. Pragnę, aby kobieta w moich kreacjach wyglądała zawsze pięknie, seksownie, aby manifestowała swoją kobiecą moc poprzez swój ubiór. Uwielbiam jedwabie, które nadają naszemu ciału lekkości i powabności.. nigdy nie wiadomo co kryje się pod luźna jedwabną sukienką. Kocham tworzyć również obcisłe sukienki ze skóry. Miękkie, delikatne, które nadają kobiecie bardziej drapieżnego wyglądu, podkreślając kształty kobiecej sylwetki.” – Tak o swojej twórczości pisze Monica Nera na swojej stronie internetowej.

Monica Nera collection Fall 2014

 

www.monicanera.com

Facebook

fot. Tomasz Zienkiewicz

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Jak dbać o włosy jesienią? odpowiada stylista fryzur Oskar Bachoń!