Nadia Mazur i jej pasja do strojów flamenco w marce ARDORA!

Choć wydawać by się mogło, że naszemu krajowi daleko jest do klimatów południowej Hiszpanii, to Nadia Mazur udowadnia, że to nieprawda, a swoją pasją i energią zaraża od wielu lat ludzi z całej Polski. Profesjonalna tancerka flamenco, choreografka i instruktorka jak nikt inny potrafi przyciągnąć nie tylko entuzjastów kultury Andaluzji, ale także osoby poszukujące nowych, innych od tego co wcześniej doświadczyli wrażeń.

Polska marka tworzy stroje do flamenco

Zadając pytanie o to co jest naszym pierwszym skojarzeniem z flamenco, wiele osób zapewne odpowie, że to piękne suknie w wyrazistych kolorach, wirujące po parkiecie. Nie wszyscy wiedzą jednak, że wymagają one idealnego skrojenia i dopracowania, a przez to są trudne do zdobycia. Z tego powodu znana i ceniona choreograf Nadia Mazur zdecydowała się na wcielenie w życie swojego kolejnego projektu, jakim jest marka ARDORA, polski producent odzieży do flamenco. Będąc współzałożycielką, jako profesjonalna tancerka, doskonale zdaje sobie sprawę z tego jakie cechy powinien posiadać idealny strój do flamenco – czyli być zarówno piękny, jak i wygodny. Właśnie takie są zestawy proponowane przez jej markę. Co więcej, w asortymencie sklepu znaleźć możemy nie tylko stroje w najbardziej typowych dla flamenco kolorach – czyli czerwonym i czarnym, ale też zestawienia bardziej oryginalne i nietypowe – na przykład połączenie fioletu z zielenią. Bez wątpienia łączenie tradycji z nowoczesnością jest mocną stroną Nadii!

Jaki powinien być idealny strój do flamenco?

„Idealny strój do flamenco powinien być nie tylko piękny i doskonale skrojony, ale przede wszystkim wygodny. Ważne również, by zachowywał autentyczny charakter i oddawał należny hołd andaluzyjskiej tradycji. Prawdziwym wyzwaniem jest połączenie tych wszystkich cech z wymaganiami aktywnej, asertywnej, mądrej nowoczesnej kobiety. Z autopsji wiemy, jak trudno było znaleźć gotowe, funkcjonalne stroje sceniczne i treningowe z najlepszej jakości materiałów. Wyciągamy pomocną dłoń wszystkim tym, którzy poddali się w trakcie poszukiwań ideału i udowadniamy, że wcale nie trzeba odwiedzać Andaluzji, by stać się królową flamenco.” – powiedziała Nadia Mazur, utytułowana tancerka flamenco, współwłaścicielka marki ARDORA, polskiego producenta strojów  do flamenco.

strój do flamenco

Obecnie oferta Ardora to nie tylko podstawowe części garderoby, takie jak bluzki, spódnice czy sukienki, ale także dodatki: kamizelki, chusty i buty do tańca. Wszystko, czego potrzeba nie tylko na profesjonalnej scenie, ale także sali treningowej. Marka posiada wiele wariantów kolorystycznych, zaczynając od tradycyjnych czerni, czerwieni czy grochów, kończąc na oryginalnych kwiatowych motywach i energicznych kolorach. Modele pojawiają się w pięciu różnych rozmiarach, schlebiając każdemu rodzajowi sylwetki. Wszystkie projekty dzięki starannemu wykonaniu i dbałości o szczegóły fantastycznie pracują w tańcu, na co szczególną uwagę zwraca Pani Nadia. Ardora posiada  w swojej ofercie co nieco dla młodszych tancerek, które marzą o wirujących, barwnych strojach. A wszystko to zapakowane jest w ekologiczne opakowania i dodatki, a każdy materiał wykorzystujemy w 100%, żeby maksymalnie ograniczyć produkcję odpadów. Cały proces tworzenia kostiumów odbywa się w Polsce.

„Od tancerek dla tancerek, z największą pasją i miłością do flamenco.” – powiedziała Nadia Mazur.

Więcej na temat marki na www.pl.ardoraflamenca.com    

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Tak właśnie kobieta powinna czuć się tej wiosny! Pięknie i…