Najmodniejsze gorsety ślubne 2015

Wybór sukni ślubnej to nie tylko fantastycznie spędzony czas podczas przymiarek, to także jedyny taki niepowtarzalny wybór w życiu! Istnieje wiele różnych rodzajów i modeli sukni ślubnych. Większość sukien ślubnych ma już wszyty gorset. Jest on jednym z najbardziej istotnych elementów całej sukni ślubnej i bardzo często właśnie na niego Panny Młode powinny zwracać uwagę.

gorset suknia ślubna 1Allure Bridals

Gorset w serce zdobiony wzdłuż biustu, na tali i po środku – idealnie pasuje do wysokiej panny młodej, z dużym ale nie obfitym biustem. Odpowiednio uformowany pasować będzie do kobiety z niewielkim biustem, ponieważ ułożone aplikacje optycznie go powiększą.

gorset suknia ślubna 2Allure Bridals

Gorset w serce oraz suknia ślubna w stylu syreny to romantyczna propozycja dla panny młodej o idealnych proporcjach. Długich zgrabnych nogach, krągłych biodrach i piersiach.

gorset suknia ślubna 3Maggie Sottero

Gorset sukni ślubnej wyszyty kamieniami idealnie nadaje się do delikatnej sukni ślubnej. Nie potrzebuje zbędnych ozdób. Ważne, żeby wcześniej przetestować, czy naszyte aplikacje nie podrażniają skóry pod pachami. Suknia idealna jeżeli chcemy zwrócić uwagę na swój biust i odwrócić uwagę od bioder.

gorset suknia ślubna 6Essense Designs

Jeśli suknia ślubna ma dwa kolory w tym wypadku biały gorset a suknia w „brudnej bieli”, optycznie zmieniamy proporcje naszego ciała. Gorset w serce, delikatnie zdobiony  idealnie nadaje się dla kobiet o mniejszym biuście.

gorset suknia ślubna 4Stella Jork

Romantyczna propozycja, która w 2015 roku to prawdziwy hit. Góra zdobiona delikatnie koronką z rękawkiem, oraz odkryte oczko na plecach. Propozycja idealna dla wszystkich panien młodych.

gorset suknia ślubna 5Divine Atelier

Kolejna romantyczna propozycja, tym razem zasłaniająca dekolt a odkrywająca ramiona.

gorset suknia ślubna 8 Anais Anette

Idealna propozycja dla mniejszych biustów. Suknia z rękawkiem i wysokim dekoltem podkreśli urodę i zwróci uwagę na piękna delikatną skórę dekoltu.

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Dawca.pl jest kampanią promującą świadome dawstwo narządów, szpiku oraz krwi.