Naked Wedding Cake – Nagi tort

To prawdziwy hit wesel! Naked Wedding Cake, czyli nagi tort ślubny  charakteryzuje się tym, że nie jest udekorowany słodką masą czy ubitą śmietanką. Główną rolę odgrywają tutaj owoce, samo ciasto i kwiaty.

Nagi tort? – Co to takiego?

Takie nagie torty idealne są dla par, które poszukują czegoś nietypowego i oryginalnego. Świetnie pasują na wesele w stylu boho lub vintage.  Ich rustykalny styl spodoba się na pewno przybyłym gościom, a do tego zwróci uwagę smakiem świeżych owoców. Typowy lukier lub śmietanka, zastąpiona jest detalami, w postaci tego co odnajdziemy w środku tortu. Tutaj nie ma niespodzianki w postaci smaku. Widzimy wszelkie dobro, które znajduje się pomiędzy warstwami.  Biszkopt najczęściej jest czekoladowy lub kawowy, ponieważ najlepiej prezentują się na nim truskawki, wiśnie, kiwi czy inne owoce. Taki tort można jeść po 3-4 kawałki, ponieważ nie ma uczucia nadmiaru słodyczy w ustach, a dzięki owocom jest element orzeźwienia. Często dekorowany jest na samym czubku kwiatami, co nadaje mu bardzo elegancki i ciekawy wygląd.

Cena

Cena za taki tort jest porównywalna. Koszt tortu waha się od 25-65 zł/kg. Wszytko zależy od pomysłu pary młodej i od cukierni czy osoby wykonującej taki tort. 

Jak Wam podoba się taki tort?

[gm album=70]

Będziesz mieć na ślubie Naked Wedding Cake - Nagi tort?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

fot. pinterest.com, mymintphotography.com, praisewedding.com

Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Czerń odchodzi do lamusa! Czas na kolor w najlepszym wydaniu!…