Naszyjniki męskie na lato – najmodniejsze modele

Naszyjniki męskie na lato

Tego lata ponowie szalenie modne są naszyjniki męskie. Biżuteria tego typu jest efektowna, przyciąga spojrzenia, fantastycznie podkreśla opaleniznę. Możemy być pewni, że znajdziemy idealny naszyjnik dla siebie, niezależnie od tego czy preferujemy styl sportowy, czy minimalistyczny.

Uniwersalne naszyjniki męskie

Naszyjniki męskie należą do biżuterii uniwersalnej pod wieloma względami. Przede wszystkim noszą je mężczyźni w każdym wieku (umiejętnie dobrany naszyjnik może być wspaniałym prezentem zarówno na Dzień Dziecka, jak i Dzień Dziadka). Co więcej bogaty wybór naszyjników pozwala nam na znalezienie biżuterii pasującej do każdej stylizacji. W tej chwili producenci biżuterii oferują nam dodatki z wieloma ozdobami, a także naszyjniki utrzymane w duchu minimalizmu. Sprawdź jakie Hity sezonu na Letniego przygotowało Manoki

Naszyjniki pasujące do nieformalnych stylizacji

Mężczyźni, którzy na co dzień ubierają się nieformalnie mogą cieszyć się ogromny wyborem naszyjników. Do skórzanej kurtki, dżinsów, a nawet dresów doskonale pasują naszyjniki z nieśmiertelnikami. Są one dostępne w kilku wersjach kolorystycznych – srebrnej, złotej, a nawet czarnej (czarna biżuteria pasuje do każdego typu urody). Dużym atutem naszyjników z nieśmiertelnikami jest możliwość wykonania na nich graweru.

Ciekawymi dodatkami do nieformalnych stylizacji mogą być również naszyjniki męskie z lawy wulkanicznej lub kamieni naturalnych. Są one dobrą propozycją dla mężczyzn szukających większego kontaktu z naturą.

W zależności od potrzeb i upodobań możemy wybierać naszyjniki z ozdobami lub bez nich (bardzo efektownie prezentuje się biżuteria wykonana z grubego łańcucha).

Jaki naszyjnik wybrać do pracy?

Znalezienie idealnego naszyjnika do pracy wydaje się znacznie trudniejsze niż zakup biżuterii do noszenia na co dzień. Nie jest to jednak niemożliwe. Pamiętajmy, że naszyjniki, które zakładamy do pracy lub z okazji ważnych uroczystości nie mogą nadmiernie rzucać się w oczy. Dodatki wykonane z bardzo grubego łańcucha odpadają, gdyż ich noszenie pod ubraniem jest mało komfortowe. Wykluczone są także naszyjniki zbyt krótkie, które są przez cały czas widoczne (idealny naszyjnik do pracy to taki, który w razie potrzeby możemy przykryć koszulą). Dobrym wyborem mogą okazać się modele z cienkim łańcuszkiem i efektownymi, ale niezbyt dużymi ozdobami.

Naszyjniki męskie – jak nosić tego typu biżuterię?

Naszyjniki męskie można nosić na wiele sposobów. Dużo zależy tu od sytuacji i naszej stylizacji. Naszyjnik może być ważną częścią outfitu. Umiejętnie dobrany będzie nadawał mu charakteru. Dobrym przykładem są masywne naszyjniki z łańcucha, które nosimy zawsze na wierzchu. Sprawdzą się one na imprezie, czy spotkaniu z przyjaciółmi. Jednocześnie w pracy, gdzie obowiązuje sztywny dress code musimy z nich zrezygnować.

Noszenie naszyjników jest uzależnione od naszych upodobań. Są mężczyźni, którzy dobrze czują się gdy mają na sobie większą ilość biżuterii. W tym sezonie nie ma przeciwwskazań, żeby zakładać jednocześnie nawet kilka naszyjników. Najlepszy efekt osiągniemy wybierając naszyjniki różnej grubości i długości. Modne jest również łączenie dodatków w różnych kolorach – na przykład złotych i srebrnych.

Mężczyźni, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z biżuterią nie powinni wybierać naszyjników  zbyt długich, zbyt ozdobnych, czy nadmiernie rzucających się w oczy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w takiej biżuterii będą się czuli nieswojo i prędzej lub później z niej zrezygnują. Na początek warto wybierać naszyjniki minimalistyczne.

Czym się kierować przy zakupie naszyjnika dla kogoś?

Współcześnie wiele osób decyduje się kupować naszyjniki męskie na prezent. Wydaje się, że biżuteria ta jest lubiana przez mężczyzn w każdym wieku. Przy zakupie naszyjnika powinniśmy pamiętać o sprawdzeniu, czy rozmiar łańcuszka jest odpowiedni. W tej chwili w niektórych sklepach możemy zamówić naszyjniki męskie na wymiar, co jest bardzo komfortowe, gdy chcemy zrobić prezent mężczyźnie o mocnej lub przeciwnie – bardzo drobnej budowie.

Artykuł sponsorowany

Share